שבר בצלעות – מה עושים? – כמה טוב שיש לחיצות ההחלמה

שבר בצלעות – מה עושים? כפי שאתם רואים בווידאו למטה – הוא שוכב רגוע וזה 9 ימים בלבד לאחר ששכב בטיפול נמרץ ולא יכל לישון קודם לכן בשכיבה – ביום הראשון לתאונה הוכנס לטיפול נמרץ ויומיים נוספים הוא שכב בבית החולים שערי צדק. את מעבר החציה ברחוב קינג ג׳ורג׳ הסואן בירושלים הוא פשוט החמיץ. הפיתה שאחז בידו עפה עם כל החומוס. ארוחת צהרים מעופפת, שהתרסקה לכל אבר. מונית דוהרת פגעה בו ושברה לו צלע שמאלית (T9), קרעה את הכלייה ופצעה את הגוף שלו במצח, במרפק ובברך ובעוד כמה אזורים. עדים ספרו שהועף באויר ״ממש עשה סלטה״. טלפונים לטפל בו, הגיעו מיד. אלא שהייתי אז בתל-אביב בה אני עובד בקליניקה שבאזור רחוב שנקין ורק אחרי יומיים הגעתי לירושלים.

ירון מרגולין משחה ולחיצות ההחלמה להחלמת מפרק הכתף.

אתמול הוא בא. אמא שלו הביאה אותו אל הקליניקה שלי בירושלים. הוא עמד כלולב נבול בפתח הדלת של הקליניקה שלי. חג סכות רק הסתיים הרהרתי לעצמי. הוא נראה עלוב כמי שהאוויר יצא ממנו אחרי שאברכים רבים נענעו אותו קדימה ואחורה בתקוה שהמשיח יבוא כבר. ביקשתי ממנו לשכב, הפעלתי על גופו מספר מתיחות עדינות, כמה לחיצות בצד ימין הבריא לכאורה וצבעתי את אזור הצלעות השמאליות שלו במשחה ירוקה – המשחה הירוקה מאחה שברים מהר ומנקה אינפקציות – תאמינו, זה היה קשה לראות את הסבל שכל תנועה גם קלה או נגיעה עדינה גרמו לו.

שיקום שבר, נקע, כאב מאינפקציה מזורז בעזרת המשחה הירוקה.

להודעה ששלחתי אליו בסוף היום הוא לא ענה. דאגתי לו.
בבקר התעוררתי וקיבלתי ממנו הודעה קולית:
ישנתי, הכאבים נעלמו כמעט לגמרי, הכנתי סלט, שחכתי להיזהר, כי פשוט לא היו כאבים … פה ושם הופיעו שרירים שעברו כיווץ כרוני – והזכירו לי את הכאב. …אגיע ביום ה׳ כפי שקבענו ונפטר גם מהם!
אלו הימים בהם אני נזכר בדברים שטל לבנה (רקנית ותלמידה שלי לריקוד) אמרה לי ועיקרם שהלחיצות להגמשה הן גם לחיצות ההחלמה  –  ״הן מחלימות בנוסף להיותן מגמישות״ היא התעקשה והוסיפה המלצה לטפל בעזרתן באנשים… באותם ימים (שנות ה-70 המאוחרות) חשבתי שכיווץ כרוני הוא נושא שמגביל את הגמישות של הרקדן ותו לא – תכונת אופי מולדת או נרכשת – לא!!! – עכשיו, כשאני מטפל מבקר עד לילה, כשאני שב ורואה שלחיצות ההחלמה שלי עושות עבודה נהדרת מחלימות ומגמישות את הגוף אני יודע.

Green therapeutic ointment טיפול במשחה ירוקה לזירוז החלמת שבר בצלע לאחר תאונה.
המשחה הירוקה מכילה תמציות צמחים חשובות להחלמתך – השימוש בה מזרז ומשפר באופן מפתיע את החלמתך.

הכיווץ הכרוני משתחרר בלחיצה ומתיחה עדינות – הכיווץ הזה בא ממקורות שונים: תאונה, מתיחה חזקה, תזונה לקויה אבל גם מהצפה רגשית.
אני חווה ורואה כל יום אותו משתחרר – הכיווץ הכרוני מביא למחלות קשות. הוא אינו מכת גורל! הכיווץ הכרוני פתיר – הוא יכול להסתלק ולאפשר לך להחלים  ולהעניק לך הזדמנות לרפואה ובנוסף לכך כשאני מקבל הודעות קסומות כאלו אז, ברור לי שעשיתי את הבחירה הנכונה – להיות מטפל.

אני מזמין אותך לאתר החדש שלי – כאן

רוצה לדעת עוד על לחיצות ההחלמה?  – אשמח לשמוע ממך.

לטופס פנייה ישירה אל ירון מרגולין – נא להקליק – כאן  

אשמח לשמוע ממך – ירון מרגולין

שם:

טלפון:

דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם):

איך אני יכול לעזור לך:


למען הסר ספק, חובת התייעצות עם רופא (המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי של כל מטופל או שלך) לפני שימוש בכל תכשיר, מאכל, תמצית או ביצוע כל תרגיל. המידע באתר של ירון מרגולין או באתר "לחיצות ההחלמה" (בפיסבוק או MARGOLINMETHOD.COMׂ), במאמר הנ"ל ובמאמרים של ירון מרגולין הם חומר למחשבה – פילוסופיה לא המלצה ולא הנחייה לציבור להשתמש או לחדול מלהשתמש בתרופות – אין במידע באתר זה או בכל אחד מהמאמרים תחליף להיוועצות עם מומחה מוכר המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי שלך ושל משפחתך).
מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא מוסמך או רוקח בכל הנוגע בכאב, הרגשה רעה או למטרות ואופן השימוש, במזונות, משחות, תמציות ואפילו בתרגילים, או בתכשירים אחרים שנזכרים כאן.

על הכיווץ הכרוני אני מציע לך לקרא עוד כאן.

לסובלים מכאבי גב – יש פתרון טבעי ופשוט – לחיצות ההחלמה – קראו על כך במאמרי: "טיפול טבעי בכאבי גב, פריצת דיסק ועקמת בגב" להקליק  כאן

למעמיקים בשאלות שקשורות בגוף ובנפש – במאמר "למה לא השגתי את זה עד היום?" נלמד על דרכים חדשות בהתפתחות וקידום שאיפות אישיות –  להקליק אליו כאן

"נמאס לי מהחיים מה עושים" – הוא מאמר עומק נוסף והפעם יתגלו אפשרויות פשוטות ומדויקות לזיהוי וטיפול טבעי ועדין בבלמים שפרצו אל חייך, מייסרים אותך ומעצבים בך כאבים נפשיים, תסכולים ומצוקות. ההזמנה לקריאה – להקליק כאן

נשלח ב כללי, תורת הדמימות

כתיבת תגובה

Or

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*