טיפול טבעי בכליות – מה אתם יודעים על קורדיספס מיליטריס

קורדיספס מיליטריס – לכשל כלייתי

מה אתם יודעים על קורדיספס מיליטריסCordyceps הפטריה שמחלימה כשל בכליות.  
היפוקרטס, שנחשב לאבי הרפואה המודרנית, וחי ביוון הקדומה כבר תיאר את השימוש בפטריות מרפא לטיפול במחלות כרוניות בכליות.
סוד הצלחת הריפוי בפטריות נובע ממבנה התא של הפטרייה. מסתבר שהוא הרבה יותר דומה לזה של בני האדם ובעלי החיים מאשר לזה של הצמחים. נוסף להיותן עשירות בחלבונים, ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים, הן מכילות פוליסכרידים – רב סוכרים שברגע שאנו לועסים או לוגמים אותם הם נדגמים על ידי תאים במערכת העיכול, שנקראים תאים דנדריטים, ומספקים להם מידע חיוני שמועבר לספרייה של מערכת החיסון. 
באמצעות המידע הזה יכולה מערכת החיסון לזהות כבר בשלב מוקדם מגוון רחב של בעיות הדורשות טיפול, החל ברקמות ותאים טרום סרטניים וכלה בנגיפים וחיידקים.
רב הסוכריים (הפוליסכרידים) הללו מספקים למערכת החיסון מודל שמאפשר לה לזהותם ולהתמודד עמם ברגע שהיא נתקלת בהם.

עידו פרס וירון מרגולין

בווייטנאם פועלות מאות חוות לגידול פטריות מרפא.
עידו פרס הוא צעיר ישראלי מדהים, מעמק חפר, ובעל חווה לגידול פטריות החלמההשבת יצאתי לגלות את סודותיו ולמדתי כיצד מגדלים את הפטרייה שיכולה לשנות לך את החיים.
הוידאו כאן, מעלה 5.10ד׳ ממפגש עוצר נשימה בן כמה שעות בחוות הפטריות במושב חרב לאת.
 https://youtu.be/NzbCHxPABlo
תכירו – פטריית זהב – קורדיספס מיליטריס – Cordyceps – אחת הפטריות היקרות בעולם ושמה יצא למרחקים בזכות סגולותיה הרפואיות, גם בזכות האופן שבו היא גדלה.
פטריות ממשפחת הקורדיספס זקוקות למארח חי על מנת לגדול ואף שאת חלק מהזנים במשפחה ניתן לגדל בתנאים מלאכותיים הזן היקר ביותר, נמצא כיום רק בהרי ההימאליה, גדל בתוך הקרחונים וזקוק לזחל מסוג מסוים על מנת לגדול עליו – עידו פרס ( מיקולוג – חוקר פטריות) מנסה לעשות זאת בעמק חפר.
הפטרייה מחזקת את המערכת החיסונית ומסייעת לגוף לזהות תאים סרטניים ולהילחם בהם ומשקמת את הכליות שלך.
נמצא במחקרים שהקורדיספס יעילה לשיפור און הגבר, ספירת הזרע ופרופיל השומנים בדם (גם המיטאקי עושה זאת). פועלת על שומני הדם, רמות הסוכר ולחץ הדם. ומסייעות להפחית LDL וטריגליצרידים, להעלות HDL ולאזן את לחץ הדם, ובכך מקטינות את הסיכון למחלות לב. בנוסף נמצא ששתי הפטריות: קורדיספס ומיטאקי משפרות את פעילותן של תרופות לסוכרת כמו מטפורמין וגלוקופאז' בקרב חולי סוכרת מסוג 2, ומאזנות את רמות הסוכר אצל מזריקי אינסולין.
פטריית התה המפורסמת מכונה קמבוצ'ה. הפטרייה יוצרת משקה פרוביוטי שעשיר ברכיבים תזונתיים. למעשה מגדלים אותה בתוך תה ירוק או שחור עם סוכר, והיא בתמורה, הופכת את התה למשקה צונן, בריא ורב סגולות. "מצבור של חיידקים טובים לגוף האדם." אומר פרס.
גם השיטאקי גדלה כאן: "סם החיים" – כינוי שניתן לה על שום סגולותיה הרפואיות הכוללות בין היתר הורדת הכולסטרול בדם, טיפול בבעיות נשימה, חיזוק המערכת החיסונית והגברת הליבידו.
צריכה מסודרת של פטריית השיטאקי (לפחות שלוש פעמים בשבוע) מומלצת עבור מי שמבקשים לחיות חיים ארוכים ובבריאות טובה.
שמפיניון – ידעתם שהפטרייה הנפוצה – כמשקה, מסייעת להרגעתם של ילדים היפראקטיביים? – הכינו ממנה תה או מרק והשקו במשרה המופלא את ילדיכם האנרגטיים.

נשארו לך שאלות?

אשמח לשמוע ממך – ירון מרגולין

– אשמח להשיב לכל שאלה.

שם:

טלפון:

דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם):

איך אני יכול לעזור לך:


 

נשלח ב כללי

איך להוריד את רמת האינסולין בגוף באופן טבעי ופשוט

 

מריאלה גלאנט וירון מרגולין 2018 תל-אביב

״תורידו את רמת האינסולין בגוף״ למען תאריכו ימים – פגשתי את החברה שלי – ד״ר מריאלה גלאנט ויצאתי נפעם מהפגישה שהתקימה בקניון רמת אביב' מתחת למרכז הבריאות שהקימה בארץ. העלנו זיכרונות, שוחחנו על אוכל בריא, על ילדים ועל גרעיני מזון, לקט ודגנים – נדהמתי: גבינות קשות זה בריא!
חלק מהשיחה מפורסם בויזאו שמצורף לכאן.
לבלב (Pancreas) בריא מפריש כל הזמן אינסולין – הורמון שמסייע להכניס סוכר מכלי הדם לתאי הגוף – ״חובה להפחית ממנו בדם שלנו״ – מריאלה שזה עתה שבה מקונגרס רפואי בו הציגה את עמדותיה – מסבירה לי. הדגנים לא טובים לתפקוד הלבלב אבל מלח, בשר, וגבינה כן.
ככל שהמזון עשיר יותר בסוכר כך הפרשת האינסולין גדולה יותר ומזיקה לך.

ד״ר גלאנט משיקה קו מזון בריא שכולל שוקולד מדהים!

הלבלב הוא בלוטה דמוית אלה באורך של כ-15-18 ס"מ, שממוקמת מאחור לקיבה וד״ר גלאנט רואה בשמירה על בריאותה מפתח להארכת החיים שלנו.
ידע רב הצטבר אצל מריאלה גלאנט ששמשה כסגנית מנהל מח׳ הדיאליזה בהדסה וכיום היא מטפלת בלקוחותיה בניו-יורק ובתל אביב. ד״ר גלאנט מרבה להופיע בקונגרסים בינלאומיים, מקימה פס יצור למזון בריא ומדברת על סוכרת כמחלה רב מערכתית.
סכרתיים סובלים מיתר לחץ דם, עודף משקל, ועודף שומנים בדם ויש לבחון גם את תפקוד הכליות שלהם על מנת לוודא יציאת סוכר דרך השתן מהגוף. ״שתן מתוק" הוא למעשה שם המחלה בלטינית – Diabetes Mellitus.
מטרת העל אומרת ד״ר גלאנט בהורדת HbA1c (רמות הגלוקוז בדם). והתרופה הטובה ביותר נמצאת בתזונה הנכונה – ״המנעו מפחמימות״ ותאריכו ימים!
יש לדעת שככל שרמות הסוכר בדם יורדת, כך הגירוי להפרשת אינסולין הולך ופוחת אף הוא. וזו המטרה! מתחת לרמת סוכר מסוימת פוסקת הפרשת האינסולין כמעט לגמרי.
מזון נטול דגנים הוא מזון נטול פחממות והוא שמאפשר הורדת רמת האינסולין בגוף.

Eloise Harriet Stannard (British, 1852-1893)

: ״אין לחשוש מבשר ואפילו מהשומן שנקשר בו״ דורשת גלאנט. גם כוס יין מורשה, תותים ופירות יער ותופתעו – גבינות קשות זה בסדר וסטיק אנטרייקוט! ״מלח, מורשה לך – מריאלה מסבירה שבאנגלית: ״Salt״ ומשכורת: ״salary״ הינה הייגד שבנוי על ההמשגה: ״מלח״ משום שערכם רב לאדם.״ האדם זקוק לשכר ולמלח!
הדבר המדהים שד״ר גלאנט חושפת זה שתזונה כזו מאריכת חיים ומתאימה לכל אדם שרוצה לשמר את חיוניותו ואת בריאותו לאורך כל חייו.
תרצו לדעת עוד – הקליקו על הוידאו המצורף.

נשארו לך שאלות –
אני מזמין אותך ליצור קשר בטופס כאן למטה,
אשמח להשיב לכל שאלה.

שם:

טלפון:

דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם):

איך אני יכול לעזור לך:


נשלח ב כללי