מי את "לה פמיליה"? מי הוא סנדקך

יש המכנים את התופעה "לה-פמיליה" "הקומץ" כביכול קומץ אוהדים שסרחו וצורחים "מוות לערבים" כשרבים מהם נעצרו השבוע – ותם סיפורה של "המשפחה" ״הקומץ חוסל״. אחרים מדברים על מועדון קרב מאורגן, המשטרה מצביעה על ארגון פשע והמאמר שלי יעז לשאול אם מעל "לה פמיליה" פועל סנדק.
גאידמק עיצבן אותם והתקפל, קורנפיין השנוא עליהם (יו"ר ׳בית"ר ירושלים׳, בשיא הסערה עם הגעתם של הצ'צ'נים לבית"ר.) נלחם בהם ונאלץ ללכת, טביב (איש עסקים ישראלי ששוויו נעמד בחצי מיליארד דולר – משמש כבעלים של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים) ניסה לאלף אותם ולבסוף החליט לעזוב (http://sports.walla.co.il/item/2873589 – כאן).

לה פמילייה, בית"ר מעל לחוק: דין אחד לבית"ר דין לכל השאר

הם שמו את הסמל של לה פמיליה מעל הסמל של המנורה

המנהיגים, החיילים והגזענות שולטים בטריבונה – עוצמת השנאה של האנשים האלה הגיעה בטדי למקום מעורר שאט נפש.

איציק קורנפיין – יו"ר בית"ר ירושלים אומר ש"הם שמו את הסמל של לה פמיליה מעל הסמל של המנורה." ("הם שמו את הסמל של לה פמיליה מעל הסמל של המנורה").

ביום שני ה – 24 בחודש ה – 8 לשנת 2015 הוכנס ללא הפרעה שלט המזוהה עם ארגונים ניאו-נאצים ליציע המזרחי של אוהדי ׳בית"ר ירושלים' בטדי במשחק מול הפועל תל אביב. הכיתוב "Good night left side", ובמרכזו ציור של אדם המחזיק בחפץ ארוך וחד העומד להכות אדם אחר שמוטל על הרצפה חסר אונים – הונף לעיני כול.

https://www.youtube.com/watch?v=t3OBG6Xej_w

ניאו-נאצים והשלט "Good night left side"

השלט הזה ("Good night left side") מזוהה עם ארגונים ימניים קיצוניים שפועלים באירופה. שם הם מכונים גם ניאו-נאציים, מוזמנים לראותו כאן (http://youtu.be/aDq-035MeWQ). הצעירים שנושאים אותו משתמשים בו בדרך כלל כיסוד וזרז להתססה ועידוד תקיפת אנשים מהצד השמאלי של המפה הפוליטית (http://m.ynet.co.il/Articles/4694208).

החולצות השחורות של "לה-פמיליה"

השלט "Good night left side" מוצב בדרך כלל על חולצות שחורות (תמונה מצורפת למטה) – ב 25.8.2015 בירושלים הם הציגו אותו ופורסמו את ה"Good night left side" על רקע צהוב – (http://rotter.net/forum/scoops1/241023.shtml) צבעה של בית"ר שנלקח מצבעו הצהוב של הכוכב הצהוב מגן דוד צהוב שהיהודים הוכרחו ללבוש על בגדם לאור היום תחת שלטון הימין של היטלר – כאן.

אין גינוי

השלט הזה לא גונה וגרוע מכך הוא גם לא הוסר במהלך המשחק. דבר לא נעשה לעומדים מאחוריו – ולא הועבר מסר ל״לה-פמיליה״ שהשמאל איננו יעד אפשרי מבחינתם: לא לפגיעה ולא להשפלה. גם לא הוגדר איסור לפעולה אלימה נגד השמאל – ואגב כתיבתי כאן גם לא נאמר משום גורם ממלכתי בימין או מהנהלת בית"ר כשהסמל המזעזע הזה הונף במגרשם שלא מותר לפגוע בערבים פצועים והם אינם יעד לירי בראשם גם אם הם כפותים בחברון.
כאמור "good night left side" נשאר ביציע בטדי לאורך כל המשחק. דבר לא נעשה לרסן את מסר הגזענות. http://m.ynet.co.il/Articles/4707214
סמלה הניאו-נאצי של ״לה-פמיליה״ הוצג לאור היום – להלן דוגמא נוספת לעמוד פייסבוק ובו תמונות של ניאו נאצים שמשתמשים בו:
(כאן).
ולא יצא גינוי!

חולצות השחורות של "לה-פמיליה"
השלט "Good night left side" מוצב בדרך כלל על חולצות שחורות (תמונה מצורפת בקישור והכתבה ״מי את להפמילייה״ – למטה) – ב 25.8.2015 בירושלים הם הציגו ופורסמו את ה"Good night left side" על רקע צהוב – (http://rotter.net/forum/scoops1/241023.shtml) צבעה של בית"ר שנלקח מצבעו הצהוב של הכוכב הצהוב מגן דוד צהוב שהיהודים הוכרחו ללבוש על בגדם לאור היום תחת שלטון הימין של היטלר.
מי את לה פמילייה ומי סנדקך – עוד על כך במאמר של ירון מרגולין – כאן.

לאור היום – הנה, היא עולה, הקבוצה הגזענית של המדינה

"לה-פמיליה" היא קבוצה שקהל שלה ממלא מאות כיסאות ישיבה ומשמתחיל המשחק היא פורצת בשירה אדירה שהייתה להמנון הלא רשמי של בית״ר ירושלים: "הנה, היא עולה, הקבוצה הגזענית של המדינה", כאן https://youtu.be/9CegjqZUqnw גם כאן https://www.youtube.com/watch?v=dknfj8F5XC0.

המארב לשמאלנים

על־פי המשטרה, כחודש וחצי בלבד לאחר הנפתו הפרובוקטיבית, לעיני כול של ה "good night left side" בשבת (3.10.2015) מספר אוהדי בית"ר ירושלים מ"לה פמיליה" המתינו במארב לאוהדי הפועל ת"א. והתוצאה שחפץ ארוך וחד כנראה גרזן הונחת בראש והאוהד מצא עצמו במצב קשה, כשכל פשעו היה אהדה לקבוצה הנקשרת על־ידי הארגון הירושלמי לצד השמאלי של המפה.
http://m.ynet.co.il/Articles/4707214 (זה כבר לא קומץ, זה לא לה פמיליה. זה בית"ר ירושלים).
שמות החשודים בתקיפה הותרו לפרסום. הראשון היה יואב נחשון, בן 20 מהרצליה. השני היה אסי בסנו, בן 27 מנתניה. הם נחשדו בתקיפה וחבלה חמורה. המשטרה ביקשה לפני תחילת הדיון להאריך את מעצרם בחמישה ימים, בית המשפט פסק לבסוף על שלושה (אבי אשכנזי). עוד נודע אז שאחד משני החשודים שנעצרו הוא לוחם בגולני. המשטרה טענה כי השניים הם החשודים המרכזיים בתקיפה ולשניהם עבר פלילי עשיר.
ב 10:10 למחרת אמר גורם בכיר במשטרת תל אביב: "אנחנו מתייחסים לאירוע של תקיפת אוהד הפועל תל אביב על ידי חברי ארגון לה פמיליה כאל פיגוע טרור עם כל מה שמשתמע מכך. זה אירוע חמור ביותר. העובדה שהתוקפים נעצו גרזן בראשו של הקורבן וגרמו לו לפגיעה חמורה ביותר היא חציית קו אדום".- כאן.
http://sports.walla.co.il/item/2894359

הערבים משתלבים בחברה – וה"Good night left side" משגשג

בבקר ה 17 במרץ, ביום שלישי, שנת 2015 (כ"ו באדר ה'תשע"ה), הפיץ בנימין נתניהו ברשת החברתית ובקבוצות הוואטסאפ סרטון בשיטה שנהוגה ב״לה-פמילייה״ ועוד ידובר בה בהמשך:
״הערבים נעים … הם עולים באוטובוסים״ – כאן הקישור:

ובויקיפדיה: https://he.m.wikipedia.org/wiki/המצביעים_הערבים_נעים_בכמויות_אדירות_לקלפי
התשובה לנאום לא אחרה לבוא במנדטים. תחילה הם נהרו בהמוניהם לקלפיות (נושא הזיוף ידובר במקום אחר) ואחר-כך 5 חודשים בלבד, אחרי נאום ההסתה והגזענות שהוביל בעזרתו אותם – נתניהו – באצטדיון טדי, הונף מצידם תרכיזה של הגזענות והונח קרוב ללבבותיהם, בשלט נורא כהד לדבריו הגזענים של מנהיגם ביבי. והשלט הענק הזה נשאר עומד שעה ארוכה – מוחזק על-ידי המון רב ומזוהה אתו ואתם ועולה בעוצמתו על הנאום הנואש: "המצביעים הערבים נעים בכמויות אדירות לקלפי"של הגזען נותן הטון להם ולמעשיהם בנימין נתניהו.

לה פמילייה שלט ניאו-נאצי "Good night left side" מונף בציבור בירושלים – גוד נאיט לפט סייד

האם היה סמל זה סמלה החדש של התנועה – אות וזיהוי לקשר עמוק בינם ובינו, בינם ובין הליכוד של שרון ובגין את זה ימים עוד יגידו. עד אז אוהדי בית״ר ירושלים המזוהים עם ״לה-פמיליה״ ימשיכו להציגו באין מפריע, ללא בושה, ללא גינוי כשעליו מתנוסס הכיתוב המזעזע: "Good night left side".
(סימפטום של חברה חולה / "לה פמיליה" פסק מזמן להיות ארגון אוהדים והפך לזרוע אלימה ומסוכנת. לא איש עסקים יפתור את הבעיה, לא יו"ר מינהלת, לא מאה קנסות ולא אלף רדיוסים – רק כוח – מאת  שרון דוידוביץ' פורסם:  06.10.15 , 09:44 במשחק האחרון באוגוסט בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א, הונף בלב היציע המזרחי בטדי שלט ועליו הכיתוב "Good night left side", ובמרכזו ציור של אדם המחזיק בחפץ ארוך וחד העומד להכות אדם אחר המוטל על הרצפה. שלט המזוהה עם ארגונים ימניים קיצוניים באירופה, שמשתמשים בו כהתססה ועידוד תקיפת אנשים מהצד השמאלי של המפה הפוליטית. השלט ההוא לא הוסר במשחק, דבר לא נעשה לעומדים מאחוריו. – כאן המקור)

ה- 12 ביולי 2014

״לה-פמיליה״ מביאה שוב ושוב את הספורט אל עמודי החדשות, כותב בגלובס רון עמיקם והאומה ברובה פוערת את עיניה.
"Good night left side"
– הסמל הפאשיסטי בו מתואר אדם הנראה בועט באדם אחר השוכב עם כוכב בחזהו לא הופיע בטדי – בציבור לראשונה (תמונתו שם מצורפת למטה). כבר במוצאי שבת ה – 12 ביולי 2014. (ראו בסרטון שמצורף לכתבה כאן http://news.walla.co.il/item/2764400) בזמן ההפגזות מעזה על תל-אביב, התקיימה בתל-אביב הפגנה שעוד תחקר שנים לכשיחקרו את יסודותיה האפלים של ״לה-פמיליה״
Good night left side
הוא הסמל שנראה בכל הצילומים מהפגנה זו על חולצותיהם השחורות – הסמל הערור הזה שהוביל את החוליגנים באירופה … בולט על חולצותיהם על החולצות השחורות של כמה מזורקי הכיסאות היותר אלימים והכיסאות הללו, כאז בשנות ה – 30 בגרמניה נזרקים ואין גינוי – ואין עוצר – על הפגנת אנשי השמאל – זה קרה בכיכר הבימה, בשדרות רוטשילד ובמרכז תל-אביב ב 12 ביולי שנת 2014.
ראו בווידאו המצורף:

צילומים ברורים יותר מה 12 ביולי השחור הזה תמצאו כאן:

http://www.talschneider.com/wp-content/uploads/2014/07/3חולצות-הימין-הקיצוני-בהפגנה.jpg
חבל שאנו מתבקשים שלא להפיצם או להעתיקם – כאן.
מקור – כאן http://www.the7eye.org.il/119773

פלוגות הסער

"לה פמיליה" הייתה מארגון זניח של אוהדי כדור-רגל לפלוגות סער ימניות, כביכול, שמורכבות כביכול, מאלפי בריונים ומובטלים שמזוהים כביכול עם בית״ר ירושלים ומפוצצים כביכול הפגנות, בתקופת צוק איתן תועדו כמי שכביכול זורקים כסאות על כביכול מפגינים כדי לפגוע בהם כביכול פיזית-הינה שוב הקישור לוידאו:
בהמשך לכביכול הינה כתבה ובה כמה צילומים שמתעדים זאת:
http://www.talschneider.com/wp-content/uploads/2014/07/3חולצות-הימין-הקיצוני-בהפגנה.jpg

לה פמילייה שלט ניאו-נאצי "Good night left side" מונף בציבור בירושלים - גוד נאיט לפט סייד האם היה סמל זה סמלה החדש של התנועה - אות וזיהוי

"Good night left side" – סמל ניא-נאצי שהוצג במגרש טדי שבירושלים – עד כה לא נשמע גינוי לכך.

"לה-פמיליה" "המשפחה" בכירי הליכוד ובנימין נתניהו

שרים מהליכוד נראים, נשמעים ומצטלמים אתם כתומכים נלהבים שלהם והדברים הגיעו לשיא כשראש הממשלה, יו״ר הליכוד בנימין נתניהו מהליכוד, נשמע כמי שחבר כביכול לתמוך בארגון שנושא על גופו סמלים מצמררים.
"Good night left side"
נתניהו כבן של היסטוריון חייב לדעת שהסמל הזה קשור בתנועות פשיזם וניאו-נאציות בנות זמננו.
הוא ובכירי הליכוד שבו והראו עצמם ויותר מכך כשהחלו להתארגן "המשפחה" סביב אלאור אזריה.
היה זה הנתניהו "האח השכול" לקפוץ בן הראשונים, להתקשר אל הנציג הבולט שם: האב המתוסכל של החייל היורה (כביכול) בשבוי מלחמה שוכב חסר אונים כמו בסמל ההוא Good night left side
ובעודו פצוע ירב זה בראשו.
האין בכך לשאול אם נתניהו הציג עצמו כמי שבחר או נמשל כביכול למזדהה עם אותו סמל ניאו-נאצי שהוצג לאור היום ביום שני ה 24 בחודש ה 8 לשנת 2015
בטדי – כביכול והיה כביכול בעצמו לאדם המחזיק בחפץ ארוך וחד שעומד להכות את המוטל על הרצפה. והכול כביכול.

סדר יום חדש

״לה-פמיליה״ – המשפחה החלה לעודד אלימות, נראה שהם פיזרו סיסמאות, רשמו כתובות גזעניות ואלימות והגבירו את חוסר הביטחון בקרב הציבור ואוהדי הכדור-רגל. ״המשפחה״ היו לארגון שקובע סדר יום בבית"ר ירושלים ויתכן שגם בליכוד עצמו – כביכול. (ראו – דוד בן שימול "מועדון קרב" – כאן  http://m.ynet.co.il/Articles/4681801).

הושעה מבית״ר ירושלים בגין תמיכתו בגזענות

אופיר קריאף, שחקן עירוני קרית שמונה – התפרסם כתומך בגזענות כששיחק בבית״ר ירושלים. מסתבר שהוא גם תרם כמה מאות אירו לארגון ״לה-פמיליה״.
קריאף עצמו הושעה מבית״ר ירושלים בגין תמיכתו בגזענות לפני כשלוש וחצי שנים, לאחר שפרסם סטטוס שתמך בחברי ״לה-פמיליה״ שהואשמו בשרפת מתקן האימונים של הקבוצה במחאה על החתמתם (גאידמק) של שני שחקנים צ׳צ'ניים ממוצא מוסלמי: זאור סדאייבוג׳יבריל קדאייב ב- 2013.

ציד הערבים של להב"ה ו"לה פמיליה״

בשנת 2005 קם הארגון ״לה-פמיליה״ כממשיך דרכו של ״גוב-האריות״ האלים של אוהדי בית״ר י-ם.
״לה-פמיליה״ יצא ממגרשי הספורט למרחב הרחב בתקוה להשפיע על הפוליטיקה שלנו. אנשיו זוהו בהפגנות של להב״ה – ארגון ימין קיצוני בולט.
״ציד הערבים של להב"ה ולה פמיליה״ …כתבה מזעזעת שמתארת אותם "הם מתעוררים בעתות משבר, יוצאים "לעשות צדק" ברחובות ומטילים אימה על ערביי העיר. אלה הארגונים שמאיימים לתדלק את הלהבה שמבעירה את ירושלים", ראו שם:
http://news.walla.co.il/item/2895842

מוות לערבים

באמצע מרץ 2016, נחשפה גזענות ״לה-פמיליה״ כשמשטרת ירושלים עצרה שישה צעירים, ביניהם חמישה קטינים ובחור נוסף בן 19 סמוך לאצטדיון טדי, בעת שריססו כתובות הסתה וגזענות: "מוות לערבים", "מוחמד מת" ו-"לה פמיליה". הפעילות התבצעה סמוך למשחק הכדורסל בפיס ארנה בין הפועל י-ם למכבי אשדוד.
מקור

מירי רגב – הם אחים

חברי ״לה פמילייה״ עמדו כביכול מעל לחוק (2008) ״חוק איסור אלימות בספורט״, והדגישו בכך את עוצמת ההגנה שזכתו לה ממרכזי הכוח במדינה. ומה שנראה תחילה כתפזורת של רדיקלים חופשיים בודדים, עשבים שוטים (הם לא עשבים שוטים הזהיר אחמד טיבי וזעק נוכח רגב המגינה על לפמיליה) החל מתבהר כקבוצה בעלת מאפיינים מובהקים של ארגון פשע.

בדיון שנערך בועדת הכנסת (20.7.2015) התנגדה מירי רגב שרת הספורט להצעה להוציא את ארגון אוהדי בית"ר ירושלים אל מחוץ לחוק כמי שמעודד או כמי שנהנת מפועלם בעודה קמה להגן על ״המשפחה״ באומרה: "זה לא ארגון טרור, אם מישהו קורא 'מוות לערבים' – שיכניסו אותו לכלא".
רגב וקשריה עם העברינות וגאותה לפאשיזם הוכחו למשל בפרשת משפט השדה שערכה לחושפת שחיתותו של גפסו (ח"כים: מירי רגב ערכה משפט שדה לחושפת שחיתותו של גפסו
http://www.haaretz.co.il/news/politi/1.2153468) ובוידאו המפורסם בו נשמעת אומרת ״אני גאה להיות פאשיסטית״.
מירי רגב גאה להיות פשיסטית – כאן:

ראו גם מאמרי: ״גוב האריות״, החולצות הצהובות – מירי רגב ועוצמתה של משטרת ישראל.
מקור

שרון גל ו 400 אלף ש"ח

בוויכוח הציבורי סביב החייל היורה מחברון בלטה התארגנות ״לה-פמיליה״ בגיוס כספים למען אלאור עזריה. מאה אלף ₪ הגיעו תוך שעה וחצי מתוך סכום יעד של 400 אלף : בקמפיין שבקש מהגולשים לתרום כספים לאלאור אזריה
http://www.maariv.co.il/news/military/Article-548822
החברים במאות שיתפו את מספר חשבון הבנק שיועד לאיסוף הכספים והם גם קראו להגיע להפגנות מחוץ לבית הדין הצבאי בו מתנהל משפטו של אלאור אזריה.
(http://www.israelhayom.co.il/article/373885)
שרון גל (http://www.haaretz.co.il/magazine/.premium-1.3020941) שלכאורה החל בקמפיין ההתרמה גם היה בן החברים הבולטים שהגיעו להפגנת תמיכה המונית (כ-1,500 השתתפו בעצרת התמיכה בחייל היורה מחברון; אביו: "לא ניתן לאיש לדרוס אותנו"
http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.2920526). ערוץ 20 – בו הוא משדר הודיע שאינו חלק ממסע ההתרמה הזה (כאן) דומה ששרון גל נמנה כביכול על "קומץ" החברים.

"אלאור, אח שלנו אלאור" אמר נרגש ח"כ לשעבר שרון גל בעצרת התמיכה בחייל אלאור אזריה שנערכה בכיכר רבין, "אנחנו בטוחים שעכשיו אתה יושב במעצר הפתוח, צופה בטלוויזיה ורואה. עם ישראל מאחוריך. עם ישראל איתך, עם ישראל לא מפקיר את לוחמיו. אתה לא לבד. חיבוק לוחם היא לא הפניית עורף למישהו אחר או לרמטכ"ל, החייל מספר 1 שלנו. עם ישראל אוהב את הרמטכ"ל, ממנו ועד אחרון הלוחמים. אין לנו צל של ספק שצבא הגנה לישראל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם".
מקור

אביגדור ליברמן

מי שבלט מעל כל החברים שהגיעו להפגנה לפני בית הדין בו נערך משפטו של החייל היורה מחברון היה רב״ט אפסנאי מיל׳ אביגדור ליברמן, שר הביטחון של בנימין נתניהו. (הקישור לכתבה כאן)
http://glz.co.il/1064-80798-he/Galatz.aspx

קובי ליברמן

קובי ליברמן – בנו של אביגדול ליברמן – שר הביטחון של בנימין נתניהו נחשף כמי שתרם אלף שקלים מכיסו למימון ההגנה המשפטית של החייל היורה מחברון, במסגרת קמפיין מימון ההמונים של שרון גל ו"לה-פמיליה".

בנימין נתניהו

בנימין נתניהו למעשה נתן את האור הירוק לארגון "לה-פמילייה" בכל הקשור בפרשת החייל היורה בחברון. ראש הממשלה בנימין נתניהו, אמר זמן קצר לאחר הירי במחבל מנוטרל בחברון שנורה על פי החשד על-ידי יקיר ״לה-פמיליה״ אלאור אזריה כי "מה שהתרחש בחברון אינו מייצג את ערכי צה"ל", בהמשך התקשר אל אביו צ׳רלי ואמר לו: "אני מבין את המצוקה שאתם מצויים בה. אני משוכנע שהבדיקה שנערכת תהיה מקצועית והוגנת כלפי הבן שלך".
אביו של החייל אלאור אזריה צ׳רלי אזריה ענה ליו״ר הליכוד נתניהו בתפקיד ראש ממשלת מדינת ישראל ואמר כי "לא ייתכן שבני הובל באזיקים". זמן קצר לאחר השיחה, הערתו של האב לראש הממשלה הימני והגזען בנימין נתניהו יו"ר הליכוד השפיעה ואב בית הדין הצבאי הודיע כי החייל ישוחרר למעצר בבסיסו – אבל התביעה הצבאית ביקשה עיכוב ביצוע ההחלטה. השופט אישר זאת, והוחלט שהוא יישאר במעצר גם באותו לילה. המשפחה חגגה את ההחלטה, שמהווה ניצחון ל״לה-פמילייה״, לאלאור אזריה, לה לחבריו ואולי גם לבנימין נתניהו עצמו, זו הייתה מכה לתביעה הצבאית שביקשה להאריך את מעצרו בשבוע. המשפחה אז נישקה את החייל שחייך מאוזן לאוזן. ההודעה מאותו יום הייתה שמחר יוחלט אם הוא ישוחרר למעצר בבסיסו.
בטרם עיכב השופט את ביצוע החלטתו עד לשמיעת ערעור התביעה למחרת בצהריים, ציין סגן אלוף שור כי החייל יועבר למעצר פתוח במפקדת החטיבה הממונה, לא יישא נשק ולא יהיה בקשר עם העדים הרלוונטיים.
(מקור – כאן)
״לה-פמילייה״ התגלתה כארגון שמקבל רוח גבית מראש הממשלה בנימין נתניהו.

התכתבות משפחת אזריה בפייסבוק

קריאתו של האב צ׳רלי אזריה

במהלך ההפסקה בין הדיונים נשמעת במרחק הזמן כקריאתו של טרזן לסיועם של הפילים – האב (חוקר משטרה ותיק) התפרץ ויצא נגד התביעה ונגד ההתנהלות בבית המשפט. "זה לתפור תיק, רואים את זה, תופרים תיק לילד. רוצים להכניס אותו לבית סוהר – על מה? 'פעולה מבצעית'? לאן הגענו?", צעק צ׳רלי אזריה. והוסיף את שיש לחקור ולעומקם של דברים:
"מישהו מושך בחוטים. התובעים היו צריכים לרדת מהעץ. תיק רצח תפרו לו בהתחלה, על מה? … איפה ראש הממשלה?".
(http://www.inn.co.il/News/News.aspx/325502)

הארגון "לה-פמיליה"

״לה-פמיליה״ נהנית מגרעין קשה של מאות חברים וקבוצות פעולה בהן חברים מעל ל 5000 אנשים שמתקשרים זה עם זה בקבוצת ווטסאפ ופייסבוק.
מסביב לגרעין מתרוצצים בחולצות ואביזרי לבוש של ״לה-פמיליה״ אלקטרונים חופשיים רבים וחלקם מעולם לא היו במגרש הכדור-רגל.
שרת התרבות מירי רגב גינתה את התפרעות האוהדים במשחק בבלגיה, שהוביל לפציעתו של שוער שרלרואה –(http://www.one.co.il/Article/254242.html) בתגובה לכך פרסם הארגון מיד תמונה שלה מחובקת עם נציגי ״לה-פמיליה״. המסר הועבר וכשהחלו המעצרים מי שנראת בתמונות כחברה או כנציגת ״לה-פמיליה״ כביכול בהתנדבות השרה מהליכוד אמרה: ״אין בכך להכתים את כולם״. (דוד בלל ונעה שפיגל, הארץ 29.7.2016 עמ׳ 6 השיטה של לה פמיליה
כאן, גם כאן.9.
בראש הארגון ״לה-פמיליה״ נותני ההוראות, מי מעליהם הימים יגידו – אני מניח שמדובר באדם בעל יכולת הבנה לרגשות הזולת – הסנדק. מתחת לסנדק כנראה נמצאים 4 המנהיגים או ארבע המריונטות של הסנדק "המשתלבים" ומתחתם כעשרים אוהדים מובילים ממקומות שונים בארץ והם מעבירים אליהם הודעות: "לפעמים כל העשרים גם מתייעצים ביניהם אם, למשל, לצאת נגד אריאל הרוש ואיציק קורנפיין. לכל אחד מהעשרים יש חמישים שישים חיילים, ואם רוצים לעשות משהו גדול מפרסמים״ מסביר מי שישב בזמנו בהנהגה.

תמונה על הקיר

איציק קורנפיין הוא סמל בית"רי שתרם את מיטב שנותיו למועדון, תקרית שאולי מסמלת את הקשרים העמוקים והמורכבים בין בית״ר י-ם ו״לה-פמיליה״. באחד מטקסי הרמת הכוסית אליו הוזמנו נציגי ״המשפחה״. אחד מהם שזיהה על הקיר תמונה של קורנפיין במדי שוער, ניגש למקום בזעם ושנאה ודאג להסירה מיד ממקומה. מבחינת "לה פמיליה", קורנפיין הוא אחד האנשים השנואים. רק לאחר תחנונים של אנשי בית"ר הוחזרה התמונה שלו למקומה.

השם "לה פמילייה"

השם "לה פמיליה" (2005) נבחר בהשראת סרטי המאפיה האיטלקית (באחד המשחקים אף הונף ביציע דגל ענק עם תמונה מהסרט "הסנדק") ״המשפחה״ מלמדת גם שהאוהדים עוזרים זה לזה, בין אם מדובר בסיוע לאוהד במצוקה ובין אם מישהו נעצר ונדרשת מגבית לשחרורו.

העברת המידע

ההודעות החשובות ביותר הועברו מהסנדק והבולטת בהם כנראה דווקא "הערבים נעים (ביטוי צה״לי) בהמוניהם… על אוטובוסים – בואו להצביע" שהתפזרה כידוע בדרך זו או אחרת ברגע כאש בשדה קוצים – כך מכל מקום הן מועברות מיד ל 4 הראשים מכאן מזנקות ההודעות ועוברות למאגר של החיילים הקרביים – פרחחי הביצוע, בחלקם ממונים על איסוף אמצעים פירוטכניים, אחרים אחראיים על איסוף הכספים זוכרים את דגל ישראל הענק שהוכן כך לקראת המשחק בסכנין.. את הסמל מיום ה- 25.8.2015 "Good night left side" על רקע צהוב שלא הוסר במהלך המשחק,
גם זה, בהמשך, ההודעות הללו זורמות במהירות לקהל הרחב של ״המשפחה״ ברשתות החברתיות וכך הן מגיעות לאלפים".

המנהיגים

4 מנהיגים מזוהים כמובילי ״לה-פמיליה״ כששניים מהם ירושלמיים והם אלו שמובילים גם את הפעילות הפוליטית, מסיבות כנראה גם פרוק הפגנות אנשי השמאל ומשחקי כדור-רגל.
כשהייתי חזק בארגון מספר מזרחי ״גם אני הייתי חלק מההנהגה". דודי מזרחי, נחשב באותם ימים מאוד מיליטנטי. מזרחי נטש את ״לה-פמיליה״ לפני מספר חודשים. מזרחי: "עזבתי כי מאסתי בגזענות ובאלימות. הקמתי קבוצה שנקראת 'גוב האריות' שמטרתה לעודד בלי אלימות ובלי גזענות. אם הייתי נשאר בארגון, בטח הייתי נוסע לבלגיה, זורק אבוקות ומתפרע" מזרחי מכוון לתיסכול שעלה לדרגות שפל בלהט האבוקות, שנזרקו כדי לשכוח שבית"ר הפסידה לשרלרואה 5:1.
מזרחי, פעל במשך שנים בארגון ״המשפחה״ כולל פריצות לכר הדשא עם דגל "לה פמיליה", השתתף בהפגנות מול בתיהם של ארקדי גאידמק, איציק קורנפיין ומשרדי ההתאחדות. היו גם פעמים בהם נעצר על ידי המשטרה והורחק מהמגרשים. בשלב מסוים הוא נתבע על ידי איציק קורנפיין, הגיע עימו להסדר פיצוי, הביע חרטה ושינה כיוון.
מקור

אנו לא "לה-פמיליה" – טוענים בבית"ר ירושלים

בבית״ר י-ם מתנערים מ״לה-פמיליה״ ״האנשים שנתפסו לא מייצגים את כל הארגון״ אמר אושרי דודאי, דובר בית״ר י-ם.

״טהורה לעד״

הסרט ״טהורה לעד״ של מאיה זינשטיין על ״לה-פמיליה״ התקבל בהתנגדות הארגון וכנראה הבמאית גם אוימה לאחר שבאתר העיתון ״גרדיאן״ הופץ קטע מ״טהורה לעד״.

איומים

איומים היו גם על השוער של בית״ר ירושלים שמשחק כיום בהפועל תל-אביב אריאל הרוש שהעיד שמאז שיצא להגנת השחקנים מצ׳צ׳ניאה באותם זמנים באומרו: ״הם בני-אדם ומי שאוהד את הקבוצה צריך לכבד אותם״. (מקור)
הרוש אומר להארץ (29.7.2016) כי מאז שאלי טביב היה לבעלים של בית״ר י-ם, חזרה ״לה-פמיליה״ לעמדת כוח בבית״ר. ״באימון הראשון של העונה החדשה״ נזכר הרוש ומכוון אל טביב, ״הגיעו 3.000 אוהדים (כביכול חברי ״לה-פמיליה״) רק בשביל לקלל אותי ולאיים עלי״. מסכם הרוש.

סלובודאן דראפיץ (המאמן) מחובק עם חברי ״לה-פמיליה״

באתר ״לה-פמיליה״ הוצגה תמונה של סלובודאן דראפיץ (המאמן של בית"ר ירושלים) מחובק עם חברי ״לה-פמיליה״. אביתר יוסף, נמצא בצילום זה – הוא התפרסם עם הרשעתו בהצתת בית וגן, מתחם האימונים של בית״ר, כשנקבע לו מאסר של כשנתיים, בגין ההצתה הזו במסגרת המחאה הגזענית של חברי ״לה-פמיליה״ נגד השחקנים המוסלמיים.
ב 26.7.2016 פורסם דבר מעצרם של 52 חברי ״לה-פמיליה״ (מקור)
הקשר בין בית״ר י-ם ו״המשפחה״ הוערך במהלך פאנל בכנס שדרות ונדחה בתוקף על ידי בית״ר י-ם.
מקור

גוב האריות – ביתר הקבוצה הוקמה ב-1936, והחל משנות השבעים, נחשבת הקבוצה לאחת הקבוצות הבכירות והאהודות ביותר בכדורגל הישראלי.

ליל הדלתות והמעצרים

בפעילות חסרת תקדים נגד ארגון אוהדי כדורגל, עצרה היחידה המרכזית במחוז חוף שבמשטרת ישראל, בפיקודו של נצ"מ אבליה חברים ב״לה-פמיליה״. החקירה לוותה על ידי עורכי דין מפרקליטות מחוז תל אביב. והמעצר של חברי הארגון החל מיד כשהסתיים שלב איסוף הראיות.
נצ"מ אבליה, סיפר שהסוכן שלו פעל במשך קרוב לשבעה חודשים בתוך ״לה-פמיליה״: "לא היה אירוע ספציפי שבעקבותיו התחלנו את החקירה. החקירה גם לא ביקשה את הקודקוד שעומד כביכול מעל ל ארבעה. לדבריו היא ״החלה כשהצלחנו להשיג את הבנאדם שיכול היה לפעול בקרב הארגון ולהביא את החומרים. הוא הביא חומרים טובים מאוד, ראיות טובות וחד-משמעיות, שמבססות היטב את העבירות שאנחנו מייחסים לחשודים". סיכם נצ"מ אבליה.
לא פחות מ-52 אוהדי בית"ר ירושלים השייכים כנראה לארגון "לה פמיליה" נעצרו במבצע מעצרים שהגיע לשיא, כשעשרות מחברי הארגון, המכונה "הקומץ", נעצרו. ניצב משנה בני אביליה, שפיקד על החקירה, הוסיף ואמר (בראיון לאולפן ynet) כי "אנו מגדירים את לה פמיליה ארגון פשע".
http://m.ynet.co.il/Articles/4833251
הסוכן הוחדר לארגון האוהדים במסגרת פעילות יזומה של ימ"ר מחוז חוף. יותר מ-400 שוטרים ולוחמי מג"ב, כוחות יס"מ ויסמ"ג (יחידת סיור משמר הגבול) פתחו עשרות מדלתותיהם של החשודים, שנעצרו בו-זמנית בכל רחבי הארץ. את פעילות הימ"ר ליוותה פרקליטות מחוז תל אביב, ובכך הפכה החקירה מסמויה לגלויה.
אחד העצורים הינו נוי חמני, שחקן מכבי הרצליה מהליגה הלאומית, אשר מעצרו הוארך בשבעה ימים. בבית סבתו נתפסו מוקש תאורה, ארבעה רימוני הלם ואמל"ח נוסף. עצור נוסף הינו קצין צה"ל מאג"משל חיל התותחנים, אשר חשוד בגניבת אמל"ח, בחברות בארגון פשיעה ובקריאות גזעניות לעבר אנשים. עד המדינה גם הוא טיפוס לא פשוט ודי מניפולטיבי מסר כנראה עדות מפורטת נגדו לאורך שבעה חודשים ומעצרו הוארך בארבעה ימים.
גם אסי בסאנו (27) מנתניה נעצר.
על פי המשטרה, לאסי בסאנו היה תפקיד ניהולי בתוך הארגון (http://sports.walla.co.il/item/2894359), הוא חשוד במספר רב של אירועי תקיפת אוהדים ובחבלה במזיד ברכב. מעצרו הוארך בשבעה ימים, לאחר שהשופט אריאלי קבע כי קיים חשד סביר כי ביצע את כל העבירות המיוחסות לו.
עד כה נעצרו בפרשה 62 חשודים, 9 בגין סחר בסמים והשאר בגין העבירות המיוחסות להם במסגרת חברותם בארגון לה פמיליה. בין העצורים שני קטינים ותשעה חיילים שאחד מהם הוא קצין. כמו כן נעצרו בפרשת לה פמיליה: עו"ד ועובד ברשות שדות התעופה. צוות הפיקוד, שליחי ציבור מפורסמים לא נמנים עליהם ואשר לסנדק הוא ככל הידוע שם של סרט על אנשי המאפייה באמריקה. (מקור)

נעצר עו״ד ועובד ברשות שדות התעופה: כאן

ההשוואות בן הארגון ״לה-פמיליה״, ״להב״ה, או ״נער הגבעות״ והחולצות השחורות (Fasci di Combattimento) שהעלו לשלטון את מוסוליני באיטליה (1922) החלו מכלילות בתודעת הציבור את קולותיהם של החולצות החומות בגרמניה של שנות ה – 30.

סוף דבר

ההשוואות בן הארגון ״לה-פמיליה״, ״להב״ה, או ״נער הגבעות״ והחולצות השחורות (Fasci di Combattimento) שהעלו לשלטון את מוסוליני באיטליה (1922) החלו מכלילות בתודעת הציבור את קולותיהם של החולצות החומות בגרמניה של שנות ה – 30.
עוד ידובר בה, וייחקר הארגון "לה-פמיליה", קשריו עם אלאור אזריה ויותר מכך תרומת הארגון ״לה-פמילייה״ כביכול להבאת נתניהו לעמדת ראש הממשלה ב- 17 במרץ 2015, וכן יחקר גל המעצרים שמתחולל בימנו אלו ממש נגד הארגון הזה – סביר להניח שייחקר הקשר בין המעצרים לחקירה שמתרחשת אחרי הקלעים בכל הקשור לנתניהו, רעייתו, העברת כספים, מימרן, הרו, מסמכי פנמה וכדומה.

שאלות המחקר בנושא "לה-פמיליה" ידונו בוודאי בתרומתה (כביכול – של ״לה-פמילייה״) לנתניהו ולרעייתו ותיבדק אפשרות אם הייתה כזו כיצד היא לכאורה נעשתה ובאלו אמצעים.
טרם נאמר מי שולט בארגון הגזעני הזה לא במאמר זה ולא במאמר כלשהו שהגיע לידיעתי – הסנדק כפי שמוצג כאן הוא כאמור לעיל, רק שם של סרט וכל המובא לעיל הוא רק חומר למחשב כללית ומופשטת בלבד והכל לכאורה ובבדיחות הדעת ובניסיון להבין את הרקע וההשפעה של ״לה-פמיליה״ מעינו של חוקר נפש ופסיכוטרפיסט בלתי נלאה; בתחום המדיני, חברתי, במרחב ההסתה הגזעני וכן בנושא שכולו כביכול – העליה האפשרית כביכול של פשיזם בישראל בשיטות שבהן עלה הפשיזם באירופה בשנות ה 20 וה 30 של המאה הקודמת כדי להפוך את ישראל מדמוקרטיה לעריצות שהסנדק עומד בראשה והרי לא בכדי חולצות רבים מחברי הארגון שחורות הן.
״לה-פמיליה״ מחרימה את מירי רגב – כאן.

פורסם לראשונה בעמוד הפייסבוק שלי ביום שישי ה 29.7.2016 – אתמול – כאן.

מבט אל שיטת הלחיצות שפיתחתי – אין דומה לה בפריצת דמימה, הוכחה כמשחררת כאבי גוף, יעילה בתהליכי החלמה ומרגיעה את הנפש.

נשארו לך שאלות 

אשמח להשיב על כל שאלה 

לטופס פנייה ישירה אל ירון מרגולין – נא להקליק – כאן  


שמי Name:

טלפון phone:

דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם) Email:

איך אני יכול לעזור לך How can I help you:

אפשר לקבל את בדיקות הדם החריגות שלך Exceptional laboratory tests:


If you have any questions left –

I'd be happy to answer any questions.

For a direct application form to Yaron Margolin – please click here

Recent Articles

מאמרים אחרונים

Kidney Failure

Taming the Rogue Kidneys

Vital Information

מבוא לפסיכותרפיה מכלולית והוליסטית

הפסיכולוגיה הטיפולית וההוליסטית – תולדות הפסיכותרפיה

מגילת רות האלמנה שיצאה ממרחב הנוחות

יש פתרון כולל לבעיות הקשורות לדימוי עצמי, חוסר בטחון וערך עצמי נמוך – דופמין

חרדה

מעגל המוזר – התפתחות ה"אני" בשנה התשיעית לחייו

איך מורידים לחץ וחרדות באופן טבעי? התמודדות עם סטרס ולחץ נפשי

טיפול נפשי ללא תרופות – חרדות, פחדים וייאוש – תסמינים שיש להם פתרון טבעי, מדויק ומהיר

למה אני לא מצליח להתמיד – והסוכר

גמישות היא מצב נפשי – אתגר בזרימה ושינוי –  אני מבקש להתגמש

חזרה לבסיס – עקרונות צירופי המזון

על ההזנחה –

ניתוק רגשי – על הקורוציונה

די לכאב

ראיית המעמקים – כניסה לטרקלין או על החיים האמתיים.

התודעה השלילית

ביקורת מבזה

איך לצאת ממצבי תקיעות בחיים – שיטת שלוש השאלות בגובה העיניים

נמאס לי מהחיים מה עושים

על היכולת להשתקם, לקום מאבק הדרך ומכאב הפרידה

ריגוש רעיוני או התקווה והדופמין – יחשפו בפניך כל הסודות שבהתמכרות שבהמתנה – ריגוש, המתנה, תקוה ודופמין – המאמר כאן.

מסלול ההתפתחות הנורמטיבי בחיי אדם ודמימותיו בטבלה – סדרת מאמרים.

שלושת המיצים

לחלק הראשון הבצל והפלפלים

לחלק השני – החסה

לחלק השלישי – תפוח אדמה והבוטיראט

לחלק הרביעי – הכוסמת המופלאה

לחלק החמישי – נבטי הברוקולי וחלבון הנעורים

לחלק השישי – שיבולת השועל והבטא קלגן

 לחלק השביעי – על האצות והפוקוקסנטין

עשרת המזונות הבריאים ביותר לחולי כלייה. 1 

טיפול טבעי ופשוט בכאבי ברכיים

הערכות שונות במדידת אשלגן בפלזמה שוללות לפעמים שלא בצדק יתר אשלגן בה – היפרקלמיה פסאודו היפרקלמיה – Hyperkalemia

מדד חדש לבריאותך – ביטול האסרוסקלרוזים

אי ספיקת כליות – טיפול ללא תרופות

אוראה – למה האוראה מוגברת ומופחת בדם Urea

הקורטיזול וכאבים בבית החזה וביד שמאל

להוריד קריאטינין, אוריאה ולהחלים ללא תרופות מאי ספיקת כליות

וירוס הקורונה וגרון יבש

-אי ספיקת כליות להחלים ללא תרופות – על הGFR ונזקי התרופות

ההומוציסטאין – האויב הגדול של האנדותל ובריאות העורקים

אי ספיקת כליות – אילוף הכליות הסוררות – כל מה שחשוב לדעת – חלק ג

אריתרופויטין (EPO) Erythropoietin

התרופות והרע – ויטמין D3

על בדיקות הדם

אנמיה למה חסר לי ברזל?

רוצה להחלים מפגיעה במערכת העיכול ללא תרופות?

להחלים בפשטות ממחלת ריאות חסימתית כרונית

רוצה להחלים בצורה מלאה מסוכרת

שחיקת סחוס, למה לסבול? – ללא ניתוח ללא תרופות – טיפול להחלמה

עורקים גמישים – הסוד והדרך לזכייה בבריאות מחדש

ההומוציסטאין – האויב הגדול של האנדותל ובריאות העורקים

פרנצ'סקו מסינה Francesco Messina אלהים באדם שחיפש אחר היופי

ויטמין השמש ויטמין D-

התרופות והרע – ביוטין B7 ויטמין H

רוצה להחלים מיתר לחץ דם?

מזונות גבריים ובטן שטוחה

שלושת המיצים

על לחם חוקם של עסקים – מה באמת חשוב לדעת בכדי להצליח (פרק א')

טיפול נפשי ללא תרופות – חרדות, פחדים וייאוש – תסמינים שיש להם פתרון טבעי, מדויק ומהיר

חזרה לבסיס – עקרונות צירופי המזון

על ההזנחה –

ניתוק רגשי – על הקורוציונה

די לכאב

ראיית המעמקים – כניסה לטרקלין או על החיים האמתיים.

התודעה השלילית

ביקורת מבזה

על לחם חוקם של העסקים

למה אני לא מצליח להתמודד

מגיע לי – העדר הכרה במאמץ של השועט קדימה, בהחלט יכול להוביל לכישלונה של קריירה מזהירה.

סוכרת כלייתית (נפרופתיה סוכרתית) כן, אפשר להחלים".

כאבי גב – פתרון טבעי, עדין ופשוט לבעיה שלך

כאבי גב לא דורשים ניתוח – רק מגע יד עדינה

טיפול טבעי ופשוט בכאבי ברכיים

אי ספיקת כליות – צום חלבונים

צום חי – הוא תרופה טבעית. אזהרה לקטונים (Lactones) –

אי ספיקת כליות מתוקה: (נפרופתיה סוכרתית) אפשר לצאת בשלום מהצרה המסוכנת לסוכרתיים – צום חי

אי ספיקת כליות – מתכונים לדיאטה מאוזנת – טעימה להשתגע.

אילוף הכליות הסוררות – איך להחלים מאי ספיקת כליות להקליק כאן

"אילוף הכליות הסוררות" תחילת פרק א

ההמשך לפרק א' של "אילוף הכליות הסוררות"- כאן.

פרק ב'

פרק ג'

נשלח ב כללי
0 comments on “מי את "לה פמיליה"? מי הוא סנדקך
5 פינגים/מעקבי קישורים עבור "מי את "לה פמיליה"? מי הוא סנדקך"
  1. […] מעורבות רגשית, והיפוכה מעורבות רגשית מוקצנת, קוטבית (לה-פמיליה, להב״ה, נער גבעות, מצפן, מק״י, אנרכיסטים נגד הגדר, […]

  2. […] בכוחו של הנבל לחדור בעזרת ראיית מעמקים שעברה טראומה ונהייתה ל״כוחו של נבל״ אל לב קבוצה שנמצאת בשוליה של חברה. מדובר בקבוצת צללים. קבוצה שהורחקה ממרכז ההשפעה. הנבל מעמיק תובנות במרחב השוליים החברתיים ודולה מהם, במכה אחת כל מה שדרוש לו, כדי ללפות וללכד ואת השוליים לקבוצה אחת סביבו. לליכוד זה יש עצמה חדשה ומרגשת את הקבוצה. התלכיד מקנה לבודדים השוליים עוצמה ותחושת ביטחון. כאן ההזדמנות להתלכד לא דורשת כישורים מיוחדים וזה נוכח נבל הליכוד הזה מסוכן אבל נעים. הנבל מנצל גם זאת למימוש תאוות כוח. ראוי לעיין בסוגיה זו דווקא בתקופתנו – משום שראיית המעמקים, שבאדם הבריא מביאה לפיתוחם של כישורי חיים ולשגשוג אמתי, אבל, כוחו של הנבל לא מאפשר לאף אחד מהנגעים בכוחו, לפתח כישורי חיים. בתחילת הדרך נראה הישגים ואפילו נכיר במהלכים ותוצאות מרשימות ויפות. ההישגים האלו מחזקים את הקבוצה ומעוררים עליה רושם גדול, אבל הם מתאפשרים לא מפיתוח כישורי חיים או משינוי כל שהוא שהקבוצה עברה אלא רק ממצב בו "חוקי הג'ונגל" מביאים לידי ביטוי כוחות פרימיטיביים שכל אדם בעל כושרי הישרדות ניחן בהם. משפגה התקופה ההישרדותית והאופי שמתאים לג'ונגל יותר מלחברה תרבותית הובלט ולמרות שאין בו צורך עוד, אבל משאופי החיה שבאדם פותח אל מעבר לצרכיי ההישרדות חיי החברה הופכים לחיים בגיהינום. עוד על כך אני מפרט בהמשך ובהקשר זה ראוי לעיין במאמרי "מי את לה פמילייה" – כאן. […]

כתיבת תגובה

Or

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*