לשאלות או קביעת תור ופגישת ייעוץ

ירון מרגולין – צילמה שרית עוזיאלי

להשגת פגישה, להפחתת כאבים, לטיפול במחלת הכליות או להגיע למזון כתרופה לבעיה שמטרידה אותך או לתפריט אישי מורכב ע"פ מצבך בהווה, בפועל תדרש לך פגישה עם ירון מרגולין. כדי להשיג פגישה יש להכנס לתהליך במהלכו יתבקשו בדיקות דם שלך (בדיקות המעבדה), אבל תחילתו בקישור שנמצא כאן למטה – ירון עונה על כל פנייה, משרד לחיצות ההחלמה מסייע לו. אבל היענו לבקשתו של מרגולין ששב ומבקש לא לחפש את הטלפון הנייד שלו וגם אם הגעת אליו לא להתקשר, זה לא יקדם את התור שלך, רק יפריע לו בפגישות עם מי שכבר קבע תור.

אם רצונך בתור בנושא "אילוף הכליות הסוררות" ובמיוחד בשל פניות רבות בנושא הכליות אני ממליץ לך לעיין בסדרת המאמרים: התכנית לשיקום הכליות – שם בפרק האחרון מסביר מרגולין כיצד הוא מרכיב תפריט החלמה, הלבטים, הקשיים והנתונים להם הוא נזקק כדי להצליח במשימה קשה ומורכבת זו  וגם מה הדרך היעילה והמהירה לקבל תור בקליניקה שלו (כאן) הקישור לפרק זה בתכנית שלו לשיקום הכליות – כאן

אם רצונך בפגישה רגשית – יש לפנות ישירות למרגולין בקישור למטה הוא מגיב על פניות אלו מידית ואישית (כדאי לציין את גילך ובכותרת כללית את נושא הבעיה)

הדרישה לשיחה פרטית בטלפון עם ירון מרגולין שבה ועולה כל הזמן, במיוחד כשמדובר במבקשים להחלים ממצבי אי ספיקת כליות – ירון נמצא בסדרת טיפולים. 

מתנצלים עקב עומס אדיר על ירון מרגולין ורצף מתמשך לאורך כל היום של פגישות לא נוכל לאפשר שיחות שלא במסגרת התור עם ירון מרגולין אישית. וכפי שאנו מבקשים ושבים ומבקשים נא למלא את השאלון ולצפות להודעה בצורת מסרון

השתתפותך בתכנית של ירון מרגולין לשיקום הכליות הסוררות מחייבת שיתוף פעולה בסיסי מצדך. אם החלטתך שלא להגיע לפגישה מפגישות ההמשך על דעת עצמך, או לא לקיים את התפריט וההנחיות שקיבלת, אתה עלול לאבד מקומך בטיפול ולחזור לרשימת ההמתנה.

הערות והסברים נוספים לגבי כניסה לתור מתחת לטופסי הפניה למטה – בהצלחה.

לטופס פנייה ישירה אל ירון מרגולין – נא להקליק – כאן  

אל משרדי לחיצות ההחלמה – על מנת לקבוע תור נא למלא את התופס

  שמי Name:


  טלפון phone:


  דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם) Email:


  איך אני יכול לעזור לך How can I help you:


  אפשר לקבל את בדיקות הדם החריגות שלך Exceptional laboratory tests:


  ירון מרגולין מאסטר בהחלמת הכליות והפחתת כאב – מייסד לחיצות ההחלמה בעת טיפול. צילם עופר ירושלמי.

  מתנצלים עקב עומס אדיר על ירון מרגולין ורצף מתמשך לאורך כל היום של פגישות לא נוכל לאפשר שיחות שלא במסגרת התור עם ירון מרגולין אישית. וכפי שאנו מבקשים ושבים ומבקשים נא למלא את השאלון ולצפות להודעה בצורת מסרון

  השתתפותך בתכנית של ירון מרגולין לשיקום הכליות הסוררות מחייבת שיתוף פעולה בסיסי מצדך. אם החלטתך שלא להגיע לפגישה מפגישות ההמשך על דעת עצמך, או לא לקיים את התפריט וההנחיות שקיבלת, אתה עלול לאבד מקומך בטיפול ולחזור לרשימת ההמתנה.

  ירון מרגולין בגיל- 65-סיציליה. צילם: יורי מרגולין

  מרגולין עונה, בזמנו, על כל שאלה שמופנית אליו בווטסאפ/בכתב בלבד.

  אנחנו מבקשים להזכיר לך שהבלוג של מרגולין מלא במידע וקשה לנו להניח שהצלחתם להגיע לשאלה שאין עליה שם תשובה, אבל ואם התשובה ממרגולין באמת חשובה לך תמצא לך הדרך לכתוב לו דרך הקישורים למטה ולכשישיב לך בווטסאפ תתגלה בפניך מסירותו – תשובה כזו ממנו יכולה להגיע אליך בתוך כשעה וחצי גם אם אינך רשום כלקוח בקליניקה של לחיצות ההחלמה – 

  ככה זה התחיל-

  המטופל הראשון של ירון מרגולין היה חולה סרטן – משהחלים (באמצע שנות ה80, הבנו שיש לנו כלי רב עוצמה) לסיפור המלא נא להקליק 

  אם פניתך בנושאים רגשיים יש להזמין תור בקישור כאן – וירון מרגולין ישיב לך אישית.  כאן

  אם פנייתך בנושא כליות ומדובר בחשד לאי-ספיקת הכליות – מדד הג'י אף אר שלך יעזור לירון מרגולין להבין את הבעיה – GFR – עוד על כך – כאן

  מאמר על דרך עבודתו המופלאה של ירון מרגולין – אילוף הכליות הסוררות כאן

  טיפול בכבד שומני – ירון מרגולין משתמש בלחיצות ההחלמה ומשחה ירוקה, שנשארת באזור הכבד למשך זמן.

  הבסיס לכל המחלות הכרוניות הקשות באבדן גמישות צנרת העורקים – לפניך מאמר חשוב על גמישות צנרת הניקוז וההובלה בגוף – מאמר זה יכול להסביר לך מדוע רבים כל כך פונים אל ירון מרגולין בנושאי בריאות מגוונים כסכרת, לחץ דם גבוה ואי ספיקת כליות אבל גם בנושאים מורכבים יותר כחרדות, פחדים, אבדן דרך וקריסה עסקית או זוגית – הבסיס לכל אלו במאמר יסוד זה.

  אם פנייתך בנושאים רגשיים יש להזמין תור בקישור למעלה

  מבוא לפסיכותרפיה מכלולית והוליסטית

  למען הסר ספק, ירון מרגולין רקדן, כוריאוגרף ומטפל, הוא מייסד לחיצות ההחלמה ואחד הראשונים להביא את הכליות להחלמה וכמעט שאין תחרות ביכולתו לבלום התדרדרות של מחלה – חובת התייעצות עם רופא (המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי של כל מטופל או שלך) לפני כל שימוש בכל תכשיר, מאכל, תמצית או ביצוע כל תרגיל. ירון מרגולין כנזכר למעלה הוא רקדן ומבית המחול שלו בירושלים פרצה התורה כאשר נחשפה שיטת המחול שלו כבעלת יכולת מדהימה, באמצע שנות ה – 80 לרפא סרטן. המידע באתר של ירון מרגולין או באתר "לחיצות ההחלמה" (בפיסבוק או MARGOLINMETHOD.COM ), במאמר הנ"ל ובמאמרים של ירון מרגולין הם חומר למחשבה – פילוסופיה לא המלצה ולא הנחייה לציבור להשתמש או לחדול מלהשתמש בתרופות – אין במידע באתר זה או בכל אחד מהמאמרים תחליף להיוועצות עם מומחה מוכר המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי שלך ושל משפחתך. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא מוסמך או רוקח בכל הנוגע בכאב, הרגשה רעה או למטרות ואופן השימוש, במזונות, משחות, תמציות ואפילו בתרגילים, או בתכשירים אחרים שנזכרים כאן.

  For the avoidance of doubt, consult a physician (who knows in detail the general health of each patient or yours) before using any medicine, food, extract or any exercise. The information on Yaron Margolin's website or the "Healing Presses" website (on Facebook or MARGOLINMETHOD.COM), in the above article and in Yaron Margolin's articles are material for thought – philosophy neither recommendation nor public guidance to use or cease to use drugs – no information on this site or anyone You should always consult with a qualified physician or pharmacist regarding pain, bad feeling, or goals and how to use foods, ointments, extracts and even exercises, or other remedies that are mentioned as such

  הערות

  1. רק לאחר שבמענה שלך יהיה רשום קראתי את תנאי הקבלה לקליניקה, הבנתי אותם ואני מאשר נחפש לך תור נפנה לירון מרגולין לאישור. רק באישורו ניידע אותך שיש לך תור. בדרך כלל מרגולין מיידע על תורים בעצמו. 

  הערה 2 – הקליניקה פרטית אין הסדר עם מושלם, ק"ח וכו' 

  הערה 3, היה והמחירון שלנו מעל לכוחותיך אנא החל לפעול לבד דרך מאמר היסוד: "אילוף הכליות הסוררות" אם ידרש ולאחר שהחלת תוכל לשלוח מסרונים קצרים (רק בווטסאפ) ירון ישיב לך על בסיס זמן חופשי וללא תשלום. שים לב שבבלוג שלו מופיעות הודעות שעשו זאת ובהצלחה רבה. 

  הערה 4 – הקליניקה נמצאת במרכז הארץ במרחב הוד-השרון / כפר סבא. 

  הערה 5ביטול פגישה במסגרת 24 שעות ממועד הפגישה כרוך בתשלום מלא.

  הערה 6 השתתפותך בתכנית של ירון מרגולין לשיקום הכליות הסוררות מחייבת שיתוף פעולה בסיסי מצדך. אם החלטתך שלא להגיע לפגישה מפגישות ההמשך על דעת עצמך, או לא לקיים את התפריט וההנחיות שקיבלת, אתה עלול לאבד מקומך בטיפול ולחזור לרשימת ההמתנה.

  מאמרים אחרונים