לשאלות או קביעת תור ופגישת ייעוץ

לטופס פנייה ישירה אל ירון מרגולין – נא להקליק – כאן  

אל משרדי לחיצות ההחלמה – על מנת לקבוע תור נא למלא את התופס

שמי Name:

טלפון phone:

דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם) Email:

איך אני יכול לעזור לך How can I help you:

אפשר לקבל את בדיקות הדם החריגות שלך Exceptional laboratory tests:


הדרישה לשיחה פרטית בטלפון עם ירון מרגולין שבה ועולה כל הזמן, במיוחד כשמדובר במבקשים להחלים ממצבי אי ספיקת כליות – ירון נמצא בסדרת טיפולים. 

מתנצלים עקב עומס אדיר על ירון מרגולין ורצף מתמשך לאורך כל היום של פגישות לא נוכל לאפשר שיחות שלא במסגרת התור עם ירון מרגולין אישית. וכפי שאנו מבקשים ושבים ומבקשים נא למלא את השאלון ולצפות להודעה בצורת מסרון

ירון מרגולין בגיל- 65-סיציליה. צילם: יורי מרגולין

מרגולין עונה, בזמנו, על כל שאלה שמופנית אליו בווטסאפ/בכתב בלבד.

אנחנו מבקשים להזכיר לך שהבלוג של מרגולין מלא במידע וקשה לנו להניח שהצלחתם להגיע לשאלה שאין עליה שם תשובה, אבל ואם התשובה ממרגולין באמת חשובה לך תמצא לך הדרך לכתוב לו דרך הקישורים למטה ולכשישיב לך בווטסאפ תתגלה בפניך מסירותו – תשובה כזו ממנו יכולה להגיע אליך בתוך כשעה וחצי גם אם אינך רשום כלקוח בקליניקה של לחיצות ההחלמה – 

ככה זה התחיל-

המטופל הראשון של ירון מרגולין היה חולה סרטן – משהחלים (באמצע שנות ה80, הבנו שיש לנו כלי רב עוצמה) לסיפור המלא נא להקליק 

אם פניתך בנושאים רגשיים יש להזמין תור בקישור כאן – וירון מרגולין ישיב לך אישית.  כאן

אם פנייתך בנושא כליות ומדובר בחשד לאי-ספיקת הכליות – מדד הג'י אף אר שלך יעזור לירון מרגולין להבין את הבעיה – GFR – עוד על כך – כאן

מאמר על דרך עבודתו המופלאה של ירון מרגולין – אילוף הכליות הסוררות כאן

טיפול בכבד שומני – ירון מרגולין משתמש בלחיצות ההחלמה ומשחה ירוקה, שנשארת באזור הכבד למשך זמן.

הבסיס לכל המחלות הכרוניות הקשות באבדן גמישות צנרת העורקים – לפניך מאמר חשוב על גמישות צנרת הניקוז וההובלה בגוף – מאמר זה יכול להסביר לך מדוע רבים כל כך פונים אל ירון מרגולין בנושאי בריאות מגוונים כסכרת, לחץ דם גבוה ואי ספיקת כליות אבל גם בנושאים מורכבים יותר כחרדות, פחדים, אבדן דרך וקריסה עסקית או זוגית – הבסיס לכל אלו במאמר יסוד זה.

אם פנייתך בנושאים רגשיים יש להזמין תור בקישור למעלה

מבוא לפסיכותרפיה מכלולית והוליסטית

למען הסר ספק, ירון מרגולין רקדן, כוריאוגרף ומטפל, הוא מייסד לחיצות ההחלמה ואחד הראשונים להביא את הכליות להחלמה וכמעט שאין תחרות ביכולתו לבלום התדרדרות של מחלה – חובת התייעצות עם רופא (המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי של כל מטופל או שלך) לפני כל שימוש בכל תכשיר, מאכל, תמצית או ביצוע כל תרגיל. ירון מרגולין כנזכר למעלה הוא רקדן ומבית המחול שלו בירושלים פרצה התורה כאשר נחשפה שיטת המחול שלו כבעלת יכולת מדהימה, באמצע שנות ה – 80 לרפא סרטן. המידע באתר של ירון מרגולין או באתר "לחיצות ההחלמה" (בפיסבוק או MARGOLINMETHOD.COM ), במאמר הנ"ל ובמאמרים של ירון מרגולין הם חומר למחשבה – פילוסופיה לא המלצה ולא הנחייה לציבור להשתמש או לחדול מלהשתמש בתרופות – אין במידע באתר זה או בכל אחד מהמאמרים תחליף להיוועצות עם מומחה מוכר המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי שלך ושל משפחתך. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא מוסמך או רוקח בכל הנוגע בכאב, הרגשה רעה או למטרות ואופן השימוש, במזונות, משחות, תמציות ואפילו בתרגילים, או בתכשירים אחרים שנזכרים כאן.

הערות

1. רק לאחר שבמענה שלך יהיה רשום קראתי את תנאי הקבלה לקליניקה, הבנתי אותם ואני מאשר נחפש לך תור נפנה לירון מרגולין לאישור. רק באישורו ניידע אותך שיש לך תור. בדרך כלל מרגולין מיידע על תורים בעצמו. 

הערה 2 – הקליניקה פרטית אין הסדר עם מושלם, ק"ח וכו' 

הערה 3, היה והמחירון שלנו מעל לכוחותיך אנא החל לפעול לבד דרך מאמר היסוד: "אילוף הכליות הסוררות" אם ידרש ולאחר שהחלת תוכל לשלוח מסרונים קצרים (רק בווטסאפ) ירון ישיב לך על בסיס זמן חופשי וללא תשלום. שים לב שבבלוג שלו מופיעות הודעות שעשו זאת ובהצלחה רבה. 

הערה 4 – הקליניקה נמצאת במרכז הארץ במרחב הוד-השרון / כפר סבא. 

מאמרים אחרונים