זכויות הפרט וזכויות היתר לאליטה החדשה

 • מוגריני הבוכה - שרת החוץ (האיטלקיה) של האיחוד האירופאי
   מוגריני הבוכה – שרת החוץ (האיטלקית) של האיחוד האירופאי

 

זכויות יתר לאליטות החדשות – המהפכה החדשה של ימנו החלה במלחמת הקיום של כבוד האדם – ומיגורה של נפילת זכויות היתר של המלוכה – בשנת 1789 בחודש יולי ב 14 בו, החלה תקופה חדשה בתרבות אירופה. כבוד האדם במרכזה. הבסטיליה נפלה בצרפת. שינויים קיצוניים החלו בסדרי החברה והממשל של המדינה. המלך לואי השישה עשר שנהנה מזכויות-היתר הוחלף בגופים חדשים, נבחרים שחיברו את הצהרת זכויות האדם והאזרח. זכויות האזרח, כבוד האדם והאישה וחרותה של האישה, זכויות הילד וזכויות הגבר היו לנושא מרכזי של גאווה ואנו במערב גאים בערכים ההם ומכנים אותן המהפכה הצרפתית.
אתמול יום ג׳ ה 22.3.16 פרצה אירופה בבכי. הסיבה פיגוע קשה בשדה התעופה של בריסל. יום שמסמל את הדרישה לשינויי כוחות ושיבת זכויות היתר לאליטות ויותר לאליטות החדשות אבל תחילה לפקידי האל – כהני הדת החדשים.
החומה המערבית נפרצה. המלחמה הארורה ממשיכה. מלחמה מתמשכת נגד זכויות האזרח המערבי.
ב 8 במאי 1945 נכנע הרג׳ים NS-Regim, שמכונה "המשטר הנאצי" כוח האופל נראה שמוגר. כולנו חגגנו את ניצחונה של רוסיה על גרמניה הנאצית. גדול הנבלים התאבד מתחת לאדמה. היטלר מת בבונקר שלו בברלין ובישראל איכמן נשפט והוצא להורג. אבל האליטה השלטת, בעלת זכויות היתר שממנה את המפלגה הנאצית נשארה.
הנאצים בתחילת דרכם המַאכטאֶרגרַייפוּנג תפקדו כמפלגה ימנית בגרמניה – הם חיו מתרומות והחברות הגדולות השקיעו בהם. משהנאצים הגיעו לצמרת בגרמניה הם כנהוג עד היום גם בישראל, ארה״ב ושבדיה החזירו להן בריבית דריבית. אחת החברות הללו היא סימנס ששימשה כלי ליישום מדיניות המפלגה הנאצית על סימנס כתבתי (כאן ).

סימנס לא הייתה לבדה, הוגו פרדיננד בוס שמת בשנת 1948 תפר, עיצב ושיווק את המדים הסקסיים והשחורים של האס-אס, את החולצות החומות לאס-אה (פלוגות הסער), את מדי הנוער ההיטלראי וגם מדים לשירות הדואר הגרמני ולמשטרה הגרמנית. בוס קיימת ומשגשגת ברגעים אלו. שם נבל נוסף הוא פורשה. פורשה חבר לתעשיין הגרמני פריץ נויימאייר ועיצב לבקשת היטלר את מכונית העם – החיפושית המפורסמת, במסגרת התכנית "כוח באמצעות שמחה". כך גם נולדה חברת "פולקסוואגן" שפירוש שמה – מכונית העם. במהלך מלחמת העולם השנייה, ארבעה מתוך חמישה עובדים במפעלים של פולקסווגן היו עובדי כפייה. לפורשה היה קשר ישיר להימלר וכך הוא הצליח לקבל הספקה קבועה של עבדים מאושוויץ. לאחר מלחמת העולם השנייה נתפסה חברת פולקסווגן על ידי כוחות בעלות הברית והושבה לגרמניה רק בשנת 1949. לאחר המלחמה המשיכה פולקסווגן ליצר את החיפושית והוציאה גם דגמים חדשים. גם קוקה קולה נמצאת עם הנבלים. אחרי שפרצה המלחמה הארורה באירופה לא הצליחה קוקה-קולה לספק בצורה סדירה את המשקאות שלה לגרמניה וכך נולד המשקה בטעם תפוזים כתחליף לקולה הישנה – הכול כשר, כדי לא לאבד רווחים בזמן המלחמה. אחרי מלחמת העולם השנייה הפכה קוקה-קולה את המשקה הזה למותג עולמי. נבל הוא כוח חסר עקבות קוקה-קולה– למשל תמכה בחיילים האמריקנים בחזיתות השונות ובאותו הזמן דאגה שלנאצים ותומכיהם לא ייגמרו המשקאות הקלים.

סימנס - חברה שמנצלת כוח אדם זול באוושויץ

סימנס – חברה שמנצלת כוח אדם זול באוושויץ

מתברר שהרבה לפני שהמותג זכה לסלוגן "בטירוף שלנו" הוא היה דווקא בטירוף שלהם (מקור).

בימים בהם חגגנו את שחרור ברגן בלזן שבין משוחררי המחנה נמנית אימי חווה מרגולין שתבדה לחיים ארוכים  וגם את ניצחון התרבות המערבית חגגו אז וכן את זכויות האזרח, כבוד האדם, כולל ניצחון החרות על הנבל הנאצי – אז ולא היום, החל עידן הנבל במערב לשגשג ומרגע שפולקסווגן הושבה לגרמניה בשנת 1949 הנבל ניצח. מדובר בעידן חדש שמוכר לנו תחת שמות יופי כתחרות של קפיטליזם חזירי, ניאו רגולציה והפרטה אז החל שחרור הפרא – כוחו של הנבל בא.

 

כוחו של הנבל – הנבל מעדיף את הכוח על הראוי את הכסף על טובת הכלל ואת השנאה, הפלגנות ואת הגזענות על האחידות כלומר מלחמה למען החזרת זכויות יתר לאליטה בלתי ראויה: יצירת טייקונים, הפרטה, העברת נכסי ציבור לידיים פרטיות. הבנייה ותקוף של כוח חדש שתאוות הכסף מנהלת אותו: סתימת הפיות לנגזלים (כלל האזרחים), מציאת הבוגדים כביכול בקרב ההגונים הנגזלים מזכויותיהם (האזרחים) ורדיפה של חושפי השחיתות תנועה מנובלת זו הגיעה גם אלינו  – אנשים אמיצים ולוחמי צדק שקמו כדי ללחום על כבוד האדם ועל חרותו, וחבריה החלו לפחד. ההומניזם החדש של אירופה התנבל והחל רודף את האקדמיה ובעיקר את הציונות ומסמן את מוצריה. בהדרגה עלה מחדש כוחו במדינות שונות: באירן, ברוסיה, בתורכיה ובישראל. כן גם בישראל שלנו, הכוח המנובל והמטורלל החל משתלט על המונים ובאמצעות דמגוגיה וססמאות ששבות ומעודדות אותו להרים ראש ומביאות אותו אל תוך חיינו, וביחד עם כספי המשפחות העשירות אל ראשי השלטון והשלטון עצמו שב לחזק אותן וגם להיות, בהדרגה שלטון אבסולוטי והכוונה לכך שבהדרגה וגם בחברתנו הוא שב ומורם מעם – כן אותו כוח כוחו של הלא קיים (אלהים) הוא ששב ומורם מעל המציאות – כוח המשמש את פקידי האל: אייטולות, רבנים וכמרים כולל מגידי העתידות ומיצרי הכישופיםאליטה של כהני הדת שלטה בעולם אלפי שנים, הלא קיים סייע בעדם. המלחמה שלו נגד זכויות הפרט במערב החלה עם עליית הרנסנס באיטליה, כבר מראשית ההומניזם משפחת האפיפיור פעלה בכל כוחה נגדו ונגד הקדמה ונגד הידע שסימל אותה והיכן נמקם את הניאוליברליזציה של בנימין נתניהו ובוז'י הרצוג?

לוקרטיה נאנסת על ידי הנסיך חברו של בעלה - הציור של רובנס הוא מהשנה 1610.

לוקרטיה נאנסת על ידי הנסיך חברו של בעלה – הציור של רובנס הוא מהשנה 1610.

מוגריני הבוכה – שרת החוץ (האיטלקית) של האיחוד האירופאי מאתמול, היא תמונת ההספד הגדול למתן הכבוד לאדם.

מוגריני קטעה אתמול (22.3.16) מסיבת עיתונאים עם שר החוץ הירדני, וכשהיא ממררת בבכי היא רצה החוצה… משנודע האסון בבריסל ותמונתה מייבבת הופצה בכל הרשתות.

תמונת מוגריני הבוכה מצמררת אותי, כי היא מנבאת צרות גדולות שעומדות בדרכה של התרבות המערבית.
אצלנו קוראים לזה סטאטוס קוו (יצירת אליטה משתמטת מחובות למדינה למשל מגיוס לצה"ל כשמדובר בקהילה החרדית בישראל) או ניאו-ליברליזציה שיוצרת אליטה חדשה מנבלים שמשתמטים מתשלומי מס למדינה. הליכוד הביא לישראל את הרעיון ההרסני של הטבות עם מיוחסים, בודדים מנובלים, אבל התופעה שורשית וכלל עולמית וחמורה יותר.

image
227 שנים בלבד עברו משנת 1789 (נפילת הבסטיליה) ועד ימנו . האם 227 שנים מספיקות להשרשת ערכי כבוד אדם וחירויותיו? האם הצליחה מהפכת הזכויות של הפרט להתבסס? האם מהפכת כבוד האדם וחרותו תצליח לשרוד מול כוחו של הנבל לבדה? זו השאלה שעומדת על הפרק. לא האיסלאם ולא מלחמת הזכויות של היהודים וגם לא האנטישמיות ושנאת הזרים המעורבים שתרמו וסייעו לשכלול החירויות – אנחנו היהודים בני תרבות המערב הועלנו על המוקד למען הנאורות ובשם הנבלות. הכוח של הנבל הוא כוח חזק והוא פעל ופועל נגד כבוד האדם – כוח זה לא מוגר. כוחו של הנבל מוכשר בישראל על ידי הליכוד ומקובל עדיין במערב: באירופה ובארה״ב (כאן גם כאן).

נהנתנות מזכויות יתר שבות וניתנות ובדרכים אפלות למעטים. מדובר בעצימת עיניים לשחיתות, באי התנגדות ובהעדר גינוי לזכויות יתר שניתנות למקורבים כאלו ועל-ידי ועדות איתור – בדין כביכול אבל הן פועלות בפועל נגד עקרונות כבוד האדם וחרתו ומתן זכויות יתר ותארי כבוד לא ראויים לבודדים כמו שנתניהו עושה במקרה של מתווה הגז, או במקרה של משפחת עופר או במקרה של מינויו היועץ האחרון לממשלת הליכוד (מנדלבליט) גם במקרה של שרה נתניהו עצמה.

image
מיגור הנבל וכוחו של הנבל במערב

הבנה בכוח הנבל תסייע לנו רבות, כך למשל, ממשלת ארה״ב  הציעה פרס של  15.000.000$ למי שיביא לחשיפת מקומם של הבנים המושחתים לבית חוסין ו 25.000.000$ היא הציעה על ראש האיש שלא דאג לטובת הציבור בעירק – סדאם חוסיין עצמו. בתוך זמן קצר הגיעו אל כול המושחתים והנבלים המרכזיים. האנשים שם לא יכלו לסרב ל-25 מליון דולר.
ראוי שיוקם גוף חדש ללוחמה בשחיתות השלטונית – עמותה למיגור כוחו של הנבל שתתמך רק על ידי האזרחים ודחוף שתוקם כאן  במדינת היהודים והישראלים (שלא יגידו אנטי ואנטי) והעמותה הזו תציע פרס של מליון שקל לכל עובד מדינה, או עובד קבלן של המדינה אשר יספקו ראיות שיביאו להרשעה של עובדי ציבור, פקידי ממשל, אשת ראש ממשל, בני שרים ובני ובנות ראש ממשלה וכן 5.000.000₪ עבור ראיות שיביאו להרשעה של שרים וח״כ ו- 10.000.000₪ עבור ראיות שיביאו להרשעה של ראש ממשלה ושופטים. הקלטות, וידאו, מסמכים הכל.

ביתדין ומועצה ציבורית לזיהוי, ברור ומיגור כוחו של הנבל והבאתו לעונש.

במקביל יש להקים מועצה ציבורית לענישת הנבל. קרן ומחלקה חדשה באו״ם. מועצה ישראלית, והמועצה תורכב מאנשי מעלה ישרים ומעורבים ערכית ורגשית בעקרונות ההגינות של מדינה שומרת זכויות הפרט. מועצה ציבורית עם כוח ענישה בחוק כשל בית-דין והיא שתוקם מקרבם של שופטי בג״צ לשעבר, צמרת גיבור צה״ל, חתני פרס נובל וזוכי פרסי הגינות למיגור כוחו של נבל בחברתנו בעזרתם נצליח למגר מקרבנו את הנבל הלוחם באמצעים ״כשרים״ נגד זכויות הפרט וכבוד האדם בחברה המערבית. לא יעזרו לנו גבולות סגורים, תעודות זהות כתומות וגם לא מציאת אויבי מדינה על ידי יעלון או בנימין נתניהו.

מבט אל שיטת הלחיצות שפיתחתי – אין דומה לה בפריצת דמימה, הוכחה כמשחררת כאבי גוף, יעילה בתהליכי החלמה ומרגיעה את הנפש.

לשאלות וקביעת תור לפגישת ייעוץ

 

מקורות

נתניהו ומימרן

נשלח ב כללי
2 comments on “זכויות הפרט וזכויות היתר לאליטה החדשה
 1. שרה זהבי הגיב:

  שלמה ארצי היה שר לך ולנו עכשיו איזה יום עצוב,, ככ קל לרדת למטה אל הכעס ואל העצבות ,,,יום שלם אתמול נסעתי עם משלוחי מנות וחזרתי בחצות שמחה ובאשליה -שאת כוכב הים החזרתי לחוף. תודה לך על כוכבי הים שאתה מחזיר לחוף! חשוב לדבר על הדברים! כמה שמחה שזכיתי להכירך

  • ירון מרגולין הגיב:

   יום עצוב הוא גם פרידה וגם הזדמנות לחשבון נפש והתחדשות, פורים הוא אחד החגים שיכולים להתאים לכך. שיהיה חג שמח. ותודה.

כתיבת תגובה

Or

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*