איך מורידים לחץ וחרדות באופן טבעי? התמודדות עם סטרס ולחץ נפשי

לחיצות ההחלמה מאפשרות להגיע לאיזון גוף נפש שהמשכו שינה עמוקה ורגיעה נפלאה.
Domenico Fetti – Sleeping Girl 1620 – 1622

התמודדות עם סטרס פשוטה ושכיחה – סטרס או דחק הנה תגובה רגשית וגופנית למצב בו כמות האתגרים והעומסים בקרירה או בחיים גדולה מכמות המשאבים שיש בידינו באותו רגע בו אנחנו רוצים להתמודד עמם.

סטרס כרוני ניתן לטיפול מרגע שהאתגר העומד בפני האדם מובן לו אבל כשהאדם עומד בפני אתגר שמייצר מתח גופני המשכו כיווץ שרירים כרוני ויצירה מתמדת של מתח פסיכולוגי.

במוח הרגשי מתח גופני מייצר הנחייה שכביכול עומד בפני האדם כל הזמן איום. תחושת האיום לא פוסקת נוכח מתח שרירי מתמשך. אפשר לתקן מצב זה בדרך פשוטה, יעילה וטבעית. מתח גופני וסטרס כדאי לאזן מהר ככל האפשר. המוח הרגשי תמיד ניתן לאיזון – בעזרת לחיצות ההחלמה ומרגע שהמוח הרגשי מתאזן חוזרת תודעת האתגר לפרופורציות הנכונות ואיש הקריירה פשוט מפתח יכולות חדשות שמאפשרות לו להתמודד עם האתגר ולפעול כנדרש.

טכניקות ושיטות טבעיות דוגמת "לחיצות ההחלמה" משמשות להרפיית מתח השרירים ואיזון המוח הרגשי.

Yaron Margolin

לאונטס – רגעי הסטרס. ירון מרגולין משתחרר מהסטרס והחושך שחדר אל חייו של לאונטס מלך סיציליה שעה שחש תחושת דחק גדולה בחייו. המלך נחשף לידיעה מלחיצה ומזעזעת שאשתו האהובה איננה עוד בחייו – בהמשך הוא יוצא אל האור הגדול – ושב בתחכום רב ובעזרת חכמה עמוקה אל חיק האהבה וכל זאת בריקוד סולו קצר, וירטואוזי בשם "ליאונטס מלך סיציליה" – הוא הריקוד האחרון של ירון מרגולין שנרקד בהיות הרקדן בן 60 שנה.

בוידאו זה אני מציג בפניכם את הדרך להחזיר, בתוך כחצי שעה את כוחות הפעולה ולרוץ ולהתמודד עם האתגרים, כביכול שבתם מחופשה בת שלושה ימים.

 

הסטרס מתקיים בכל זמן של פעולה קיצונית, אלימה, תוקפנית ומאיימת. חוויות כמו פעולות טרור, מלחמה או פעולה מלחיצה כמו פיטורין, אי ודעות, מחלות, פציעות, מבחנים וכד', כל אלו מעלים את רמת הסטרס בגוף באופן טבעי.

הפתרון למתח גבוה זמין – אתה מוזמן להשתחרר ממצב סטרס בשיטה טבעית, מדוייקת ופשוטה – שיטת "לחיצות ההחלמה".

מנכ"לים רבים בתל-אביב ובניו יורק בן אני מרבה לבקר מבקשים טיפול משחרר סטרס שמאפשר להם להגיע להחלטות מדויקות ומשמעותיות בניהול הקרירה שלהם.

הרוגע
Diego Velázquez Juan de Pareja (Metropolitan Museum of Art de Nueva York 1649 50)

אני מזמין אותך לחוויה של רוגע עמוק ומשחרר מסטרס, ליצור קשר בטופס כאן למטה,
אשמח להשיב לכל שאלה.

לטופס פנייה ישירה אל ירון מרגולין – נא להקליק – כאן  

שמי:

טלפון:

דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם):

איך אני יכול לעזור לך:

אפשר לקבל את בדיקות הדם החריגות שלך:


למען הסר ספק, חובת התייעצות עם רופא (המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי של כל מטופל או שלך) לפני שימוש בכל תכשיר, מאכל, תמצית או ביצוע כל תרגיל. המידע באתר של ירון מרגולין או באתר "לחיצות ההחלמה" (בפיסבוק או MARGOLINMETHOD.COMׂ), במאמר הנ"ל ובמאמרים של ירון מרגולין הם חומר למחשבה – פילוסופיה לא המלצה ולא הנחייה לציבור להשתמש או לחדול מלהשתמש בתרופות – אין במידע באתר זה או בכל אחד מהמאמרים תחליף להיוועצות עם מומחה מוכר המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי שלך ושל משפחתך).
מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא מוסמך או רוקח בכל הנוגע בכאב, הרגשה רעה או למטרות ואופן השימוש, במזונות, משחות, תמציות ואפילו בתרגילים, או בתכשירים אחרים שנזכרים כאן.

נשלח ב כללי, תורת הדמימות

כתיבת תגובה

Or

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*