להחלים מסוכרת ואי ספיקת כליות

Michelangelo Buonarroti 1475 – 1564
קטע מתוך יחזקאל הנביא שבותיקן.

רוצה להחלים ממחלת הכליות? חשוב לדעת מהיום הדבר הזה אפשרי – במשך 20 שנה היא סבלה מסוכרת שהתדרדרה למחלת כליות ועד לאי ספיקת כליות הגיעה – הבת שלה, רות, רצתה אחרת. היא ביקשה למנוע את התדרדרות המחלה הנוראה והצליחה!

עכשיו היא בריאה ורות הבת שלה (50) כותבת לי: ירון, לפני 3 חודשים היינו במצב קשה מאוד, הבדיקות היו גרועות ולא ידענו מה אפשר לעשות. בטח לא עם כליות. על הסוכרת בכלל לא חשבנו. במזל, הגענו לקרוא את ״אילוף הכליות הסוררות״ והיה ברור שצריך להגיע אליך. ועכשיו – התוצאות מדהימות!! A1c ירד ל 6.2 בלי תרופות כשבמשך 20 שנה היה 7-9 (ב ״טוב״ היה 6.8 עם אינסולין). ה urea ירד מ 68 ל 45 והחלבון בשתן מתוצאות של 1200-2000 ירד ל 382. תודה רבה רבה. יש לנו מזל גדול מאוד שהגענו אליך. מזעזע לחשוב איפה היינו בלעדיך. תודה!!

לפני 3 חודשים היינו במצב קשה מאוד, הבדיקות היו גרועות ולא ידענו מה אפשר לעשות. בטח לא עם כליות. על הסוכרת בכלל לא חשבנו. במזל, הגענו לקרוא את ״אילוף הכליות הסוררות״ והיה ברור שצריך להגיע אליך. ועכשיו – התוצאות מדהימות!! A1c ירד ל 6.2 בלי תרופות כשבמשך 20 שנה היה 7-9 (ב ״טוב״ היה 6.8 עם אינסולין). ה urea ירד מ 68 ל 45 והחלבון בשתן מתוצאות של 1200-2000 ירד ל 382. תודה רבה רבה. יש לנו מזל גדול מאוד שהגענו אליך. מזעזע לחשוב איפה היינו בלעדיך. תודה!!

אני:, ירון מרגולין: מדהים, אני מתרגש כל כך. רגע. האמת שטרם נשמע דבר כזה: להבריא מאי ספיקת כליות שמקורה בסוכרת ממושכת וגם מסוכרת ללא תרופות – ב-3 חודשים – ואווו – הרי רק לפני 3 חודשים הגעתם – בתחילת ינואר 2019, אני זוכר את האסמס הראשון שלך, כבר אז ידעתי שיש לי שותפה לדרך. זכיתי בפגישה והכרות עם אדם מופלא, עם אישה נועזת, נחושה להבריא, פורצת דרך. גיבורה. מעטים כמוך. ובנוסף לכך גם להיות עד למסע החלמתך.

גרף המוגלובין מסוכר – A1C – שמות נוספים – glycated hemoglobin, HbA1C, A1C – ברוב המעבדות התחום הנורמלי של A1C הוא 4.5-5.9%, מדד שמעל 6 חייב דיווח – ויש לשלוח את ההיסטוריה שלו אלי לווטסאפ אם ברצונך להחלים..

אז מה אין גיל למסע ניצחון?
עוד ישנה דרך, אבל, מסכנת חיים – יצאת! וגם אפילו מסוכרת ממושכת.
אני מודה לך על הדיווח. באמת מדהים!
אני חושב שיש לך, לנו כאן הישג להתגאות בו.
ישששששש✊🌸

גרף אוריאה -בשתן – Blood Urea Nitrogen רמת שתנן בשתן היא בתחום של 12-30 – ערכים שמעל 33 יש לשלוח אלי מיד בווטסאפ. –ערך גבוה יופיע בכשל כלייתי. כאן ערך נמוך חושף החלמה מכשל כלייתי ואי ספיקת כליות

רות – הבת של האדם המבריא: לגמרי.. תודה רבה😊😊 אמא מתרגשת!

אני, ירון מרגולין עונה בהתרגשות גדולה: תמסרי לאימא שאני גאה בה, ואוהב אותה ושאני מקוה שתצליח להרדם נוכח בדיקות דם כאלו, ואם לא זה בהחלט מוצדק. שתתרגש. ההישג הזה בקנה מדה עולמי, אם לא ההישג הגדול בתחום. עבודה נהדרת, הקפדה מלאה והתוצאות מדברות. מצדיע לאמא – אשה מופלאה.

הקיסרית ג'וזפין – ציור הכנה של Pierre-Paul Prud’hon פייר-פול פרידון אחד מגדולי הציירים. 1758-1823

רות המקסימה והבת של האישה המופלאה שמחלימה משיבה לי מיד: היא מתרגשת מאוד ומודה לך מאוד!!

ירון מרגולין – אלו הרגעים שבשבילם שווה לקום כל בקר ולצאת אל מסע מורכב של תהליכי ההחלמה.

אני, המטפל שזכה לפגוש באישה המחלימה: 🤗

אני מתרגש כל כך: להבריא מאי ספיקת כליות שמקורה בסוכרת ממושכת וגם מסוכרת ללא תרופות – ב-3 חודשים – ואווו

רוצה להחלים מאי ספיקת כליות – אשמח לעזור לך. כתוב לי – הקישור שמוביל אותך אלי נמצא כאן למטה. אשמח לעזור לך.

בידך הדבר – אני מזמין אותך להצטרף אל מסע ההחלמה. לקרא את  מאמרי: ״אילוף הכליות הסוררות״.

The Libyan Sibyl by Michelangelo Buonarroti

לזירוז הטיפול בפנייתך – יש להעביר אלי בדחיפות 5 מדדי חובה מבדיקות הדם והשתן שלך ואלו הבאים: 

1. eGFR או מדד הסינון – המדד התקין 70 – 120- ממדד GFR- 60 ומתחתיוחובת דיווח ותחילת טיפול מיידית – כאן.
2. אלבומין בשתן (מיקרואלבומינוריה)- תוצאות הבדיקה בדיקה מיקרואלבומין בשתן והיחס בין המיקרואלבומין לקריאטינין חשובה ביותר – באנשים בריאים רמת אלבומין בשתן נמוכה מאוד בדרך כלל ונמצאת בתחום של 20-30 מיליגרם של ריכוזי אלבומין ב-24 שעות, או פחות מ-2 מיליגרם לדציליטר. (אלבומין – בבדיקות דם טווח הנורמה הוא 3.4 עד 5.4 גרם לדציליטר. אין חריגות! כאשר רמת האלבומין בשתן נמצאת בטווח של 30-300 מיליגרם אלבומין לכל גרם קריאטינין (0.03-0.3) המצב מוגדר כמיקרואלבומינוריה (Microalbuminuria) וכאשר הוא מעל ל 300-500 מדברים על מאקרואלבומינוריה (Macroalbuminuria)- חובה לדווח. בבדיקת שתן – אלבומין מעל ל 30 חייב בדיווחכאן
3. המוגלובין מסוכרA1C – שמות נוספים – glycated hemoglobin, HbA1C, A1C – ברוב המעבדות התחום הנורמלי של A1C הוא 4.5-5.9%, מדד שמעל 6 חייב דיווחויש לשלוח את ההיסטוריה שלו – כאן
4. גלוקוז בדם – כל נתון מעל 110 חשוב – גם כאן יש לשלוח את פרטי ההיסטוריה של הסוכר בדם (ממתי הנתון גבוה מ-110) – ערכים מתחת ל- 110 mg/dl הם ערכים תקינים. ערכים מעל 126 mg/dl -חשש לסוכרת – כאן
5. א' אוריאה בדם שתנן – Urea מבדיקות כימיות של הדם. שמות אחרים שינן,ערכים מקובלים BUN – 21-66 מיליגרם לדציליטר. גברים מעל 70 ונשים מעל 60 חובה לדווח – כאן
5. ב' אוריאה -בשתן – רמת שתנן בשתן היא בתחום של 12-30 – ערכים שמעל 33 יש לשלוח – כאן
קריאטינין – בהגיעך לפנות אלי ממאמר זה, ברור לי שהקריאטינין שלך גבוה, גבולות הנורמה של הקריאטינין Creatinine: mg/dl 1.20-0.80.עד כמה הקריאטינין גבוה מעל 1.5 – אם זה ממש חשוב לך אפשר כמובן לשלוח גם אותו.( כאן)
בילירוביןהערה אם בבדיקות נמצא שהבילירובין (שנקשר בתפקוד הכבד) – עולה מעל 1 מ"ג לד"ל (ראה בכימיה בדם) – יש לדווח – תוצאה זו יכולה לשנות לגמרי את כיוון הטיפול!בילירובין נמצא בכדוריות הדם האדומות, הוא נוצר מפירוק של המוגלובין והוא פסולת שאמורה לצאת מהגוף.

אני ממתין לך

פיליפ של אקארניה היה רופא וידידו של אלכסנדר הגדול. כאשר נתקף אלכסנדר הגדול בחום גבוה, היה זה פיליפ של אקארניה שהציל את חיו. הרופא השתמש באמצעי טבעי, פשוט ומדויק – מיים – על ידי רחצה במים קרים של נהר סיידנוס בקיליקיה והציל בכך את חייו.
אלכסנדר הגיבור לא פחד מהרופא המהפכני וגם לאחר שפרמניון שלח להזהיר אותו מהרעלה – הרופא פיליפוס שוחד על-ידי דריוס השלישי להרעיל אותך אמר השליח – בטח אלכסנדר במי שיודע לרפא. הציור הזה מתאר את המקרה הזה; ומראה את שלב התאוששותו המהירה של המלך.
פיליפ של אקארניה היה עדיין רופאו של אלכסנדר כשצר על עזה בשנת 332 לפנה"ס, כפי שקרטיוס מדווח. צייר – הנריק הקטור סימירדזקי (1843 – 1902
Alexander of macedon trust's the doctor Philip, Henryk Siemiradzki

לטופס פנייה ישירה אל ירון מרגולין – נא להקליק – כאן

נשארו לך שאלות

אשמח לשמוע ממך

אשמח להשיב לכל שאלה.

שם:

טלפון:

דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם):

איך אני יכול לעזור לך:


-מזמין אותך לאתר החדש של לחיצות ההחלמה – כאן

רות, הבת של המחלימה, שלחה לי למחרת את התיקון הזה: רק לציין שלאמא יש סוכרת כבר 30 שנה. כתבתי 20 כי אלה הנתונים שהיו באתר (של קופת החולים) ואני אוהבת להיות מדוייקת.


למען הסר ספק, אני רקדן, לא רופא, חובת התייעצות עם רופא (המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי של כל מטופל או שלך) לפני שימוש בכל תכשיר, מאכל, תמצית או ביצוע כל תרגיל. המידע באתר של ירון מרגולין או באתר "לחיצות ההחלמה" (בפייסבוק או MARGOLINMETHOD.COM ), במאמר הנ"ל ובמאמרים של ירון מרגולין הם חומר למחשבה – פילוסופיה לא המלצה ולא הנחייה לציבור להשתמש או לחדול מלהשתמש בתרופות – אין במידע באתר זה או בכל אחד מהמאמרים תחליף להיוועצות עם מומחה מוכר המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי שלך ושל משפחתך).
מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא מוסמך או רוקח בכל הנוגע בכאב, הרגשה רעה או למטרות ואופן השימוש, במזונות, משחות, תמציות ואפילו בתרגילים, או בתכשירים אחרים שנזכרים כאן.

 

נשלח ב כללי, מזון מחלים, תורת הדמימות

כתיבת תגובה

Or

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*