מוסיקה פס הקול מהקליניקה לטיפולי גוף נפש בתל-אביב

פס-הקול מהקליניקה שלי (ירון מרגולין) כולל קטעי מוזיקה משיא האיכות של המוסיקה הקלסית (

Great music – Some of the most beautiful pieces of classical music)

. את האוסף המוזיקלי שלי החלתי לאסוף לפני הרבה מאוד שנים והקפדתי לשמור על איכות המבצע, המנצח והכותבים. אחד היסודות שהנחו אותי בבחירת המבצעים היו גמישות, איזון וזרימה. הגם שהביצוע העכשווי מבקש קיטוע והדגשת יתר של אלמנטים טכניים, אני מעדיף את ההרמוניה הזורמת, ללא קיטוע וללא הדגשים מיותרים. הדרמה עולה מהביצוע הזורם ומעשירה את נפש האדם החושב והרקדן חייב לפתח כשורי חשיבה מעמיקים כדי להתמודד עם רצף האירועים המחוליים. המזיקה (יש הרושמים מוסיקה) שימשה אותי לאימון הרקדנים – כבר בימיו הראשונים של בית-המחול, בירושלים (נסגר תחת שלטון הליכוד, על-ידי ראש העיר אהוד אולמרט וחבריו) התשתית המוזיקלית של שיא האיכות הייתה חלק מההשראה ורוח הקיום של הוראת הריקוד. כל שיעור נפתח בסונטה של מוצרט בביצוע גיזקינג או נוקטורנו של שופן בביצוע אלפרד קורטו לאימון כף היד. (: Chopin Nocturne Nr.7, Op.27, Nr.1 כאן בביצוע  Adam Harasiewicz) טיפול בדריכות – "סטומפינג" – Massage By Feet – הגוף מה שמכונה גם המזיקה במהלך הטיפול מאפשרת לנפש לדלות ממעמקיה שיתוף פעולה וגמישות מיוחדים שמאפשרים לי כמטפל להגיע לתוצאות מרשימות בתוך זמן קצר יחסית. הנחת משקל האצבעות, בזמן הנשיפה, הנחת כפות הרגליים ב"סומפינג מסאג'"הם מטיפולי המעמקים – הלחיצה על הגוף בעזרת משקל ולחיצה נוספת בעזרת כף הרגל וסיום עם לחיצות היד וניעות לאיזון המוח הרגשי שמאפשרות לנפש לתקן את שהיא נדרשת לו – פריצת הדמימה עולה כנס רפואי ומשתחרר באמצעותה גם כאב נפש, תשישות וכאב גופני. "הלחיצות" שבות ומוכיחות עצמן בקליניקה שלי – שוב ושוב האנשים יוצאים מרוצים, נינוחים, מאושרים מהמסע המרפא שיש בו גם רוך, גם נעימות ובעיקר תחושה של עוצמה לגוף ולנפש. רבים שבים ומבקשים ממני את המוזיקה בה אני משתמש במהלך ה"לחיצות" ושיחות עם הנפש. אחד מפסי הקול של עבודתי מצורף למסמך הזה – להלן סדר קטעי המוזיקה שאהובים עלי מאוד:

IMG_1579 לפס הקול – נא ללחוץ –

Great music – Some of the most beautiful pieces of classical music

  – כאן

מבט אל שיטת הלחיצות שפיתחתי – אין דומה לה בפריצת דמימה, הוכחה כמשחררת כאבי גוף, יעילה בתהליכי החלמה ומרגיעה את הנפש.

נשארו לך שאלות  אשמח להשיב על כל שאלה  לטופס פנייה ישירה אל ירון מרגולין – נא להקליק – כאן  

בבקשה לא להתקשר משום שזה פשוט לא מאפשר לי לעבוד – אנא השתמשו באמצעים שלפניכם –

  שמי Name:


  טלפון phone:


  דוא"ל (כדי שאוכל להשיב לך מכל מקום בעולם) Email:


  איך אני יכול לעזור לך How can I help you:


  אפשר לקבל את בדיקות הדם החריגות שלך Exceptional laboratory tests:


  למען הסר ספק, חובת התייעצות עם רופא (המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי של כל מטופל או שלך) לפני שימוש בכל תכשיר, מאכל, תמצית או ביצוע כל תרגיל. ירון מרגולין הוא רקדן ומבית המחול שלו בירושלים פרצה התורה כאשר נחשפה שיטת המחול שלו כבעלת יכולת מדהימה, באמצע שנות ה – 80 לרפא סרטן. המידע באתר של ירון מרגולין או באתר "לחיצות ההחלמה" (בפיסבוק או MARGOLINMETHOD.COM ), במאמר הנ"ל ובמאמרים של ירון מרגולין הם חומר למחשבה – פילוסופיה לא המלצה ולא הנחייה לציבור להשתמש או לחדול מלהשתמש בתרופות – אין במידע באתר זה או בכל אחד מהמאמרים תחליף להיוועצות עם מומחה מוכר המכיר לפרטים את מצבו הבריאותי הכללי שלך ושל משפחתך. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא מוסמך או רוקח בכל הנוגע בכאב, הרגשה רעה או למטרות ואופן השימוש, במזונות, משחות, תמציות ואפילו בתרגילים, או בתכשירים אחרים שנזכרים כאן.
  For the avoidance of doubt, consult a physician (who knows in detail the general health of each patient or yours) before using any medicine, food, extract or any exercise. The information on Yaron Margolin's website or the "Healing Presses" website (on Facebook or MARGOLINMETHOD.COM), in the above article and in Yaron Margolin's articles are material for thought - philosophy neither recommendation nor public guidance to use or cease to use drugs - no information on this site or anyone You should always consult with a qualified physician or pharmacist regarding pain, bad feeling, or goals and how to use foods, ointments, extracts and even exercises, or other remedies that are mentioned as such
  מאמרים אחרונים Sibelius Violin con. Ferras Manuel de Falla – Noches en los jardines de España Rimsky-Korsakov piano Quintet in B flat major Scarlatti from 7 sonatas Schumann Davidsbundlertanze Zoltan Kodaky sonata for chello op 8. Marinna Vasile Stokowski conducts Clair de Lune Glazunov The Season Debusy Beau Soir Shostakovich Piano con. No 2 Wilhelm Berger Piano Quintet in F minor op 95 Rostropovich – Shostakovich Mozart piano con. No. 9 – Haskil Horowitz Moonlight sonata Beethoven Brahma Symphony no. 1. Celibidache Horowitz Brhams Piano con no1 in D minor, op 15 Marinna Vasileva Dvorak Shafran Giulini Guillaume Lekeu – Adajio pour Quatuor d'Orchestre 1891 music for Stomp treatment and treatments of body weakness Stomping is a Massage By Feet. The Margolin’s Stomp massage is a particularly powerful treatment, in which every part of the body, in pain or contracted, gets its treatment. Yaron margolin, a dance master and a celebrated healer, combines hands and feet, as did the old masters of Egypt and Greece, in ancient times. Stomp treatment technique is capable of dissolving any pain that a conventional treatment is incapable of reaching.

  Yaron Margolin's Beloved Music for treatments of body weakness 2016

  נשלח ב כללי
  One comment on “מוסיקה פס הקול מהקליניקה לטיפולי גוף נפש בתל-אביב
  1. אסתר הגיב:

   האם אתה מלמד את שיטת הstomping?
   Esther Einstein

  כתיבת תגובה

  Or

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  *